Lekcja Pływania | Warszawa

0.0 0 Opinii

Lekcja Pływania | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Nie umiesz pływać bądź nie czujesz się w wodzie najpewniej? Chciałbyś to zmienić? Doskonale! Zatem zapraszamy na Lekcję Pływania! Wreszcie poczuj się jak ryba w wodzie i naucz się podstaw pływania lub rozwiń swoją technikę i stań się profesjonalistą.
Doświadczony instruktor spokojnie wytłumaczy Ci wszystkie potrzebne rzeczy oraz zdradzi kilka tajników, abyś nabrał zdecydowanie większej pewności siebie! Poczuj się jak Michael Phelps!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę pływania dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lekcja?
Zajęcia potrwają około 60 minut.

Czy zajęcia odbywają się w grupie?
Nie, zajęcia są indywidualne.

Lekcja Pływania sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent urodzinowy

Szukasz praktycznego pomysłu na prezent imieninowy? Lekcja Pływania to okazja, aby podarować bliskiej osobie naprawdę potrzebną umiejętność! Przeżycie odbywa się przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych, więc z łatwością sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Kobiet! Będzie również dobrym wyborem jeśli szukamy taniego upominku!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika - 2 lata. Wymagany strój kąpielowy (szorty kąpielowe nie są dozwolone), klapki, ręcznik, okulary pływackie oraz czepek są opcjonalne. Do ceny vouchera należy doliczyć bilet wstępu na pływalnię Basen Inflancka ( 13 zł normalny/ 11 zł ulgowy), Basen Nowa Fala (14 zł normalny/ 10 zł ulgowy.)0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.