JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Kitesurfingu "Kite Starter" | Trójmiasto (okolice)

Kurs Kitesurfingu "Kite Starter" | Trójmiasto (okolice)


Chałupy
1 os.

1195 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1195 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz o zostaniu profesjonalnym surferem? Chciałbyś zdobyć wiedzę niezbędną do uprawiania tego pełnego emocji sportu? Kurs Kitesurfingu „Kite Starter” pozwoli Ci zgłębić tajniki unoszenia się nad wodą ze specjalnym latawcem! Pokonaj wyzwania, jakie stawia przed nami natura i przeżyj niezapomnianą przygodę na fali! Czeka Cię moc emocji, nowych umiejętności i zaszczepienie pasji, w której przepadniesz bez reszty! Przygotuj się na wyjątkowe wrażenia!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Czeka Cię profesjonalny, wielogodzinny kurs kitesurfingu pod czujnym okiem największych specjalistów i wyjadaczy deski i latawca.

Ile potrwa Twój kurs?
Kurs Kitesurfingu „Kite Starter” to aż 9 godzin nauki tego ekscytującego sportu! Idealnie na początek swojej surferskiej podróży.

Czy z kursu mogą również korzystać osoby niepełnoletnie?
Tak, do uczestnictwa w kursie wymagane jest jedynie ukończenie 13. roku życia! Osoby niepełnoletnie muszą jednak pozostać pod opieką osoby pełnoletniej.

Kurs Kitesurfingu „Kite Starter” sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla chłopaka, prezent urodzinowy

Chciałbyś podarować komuś bliskiemu wielkie emocje? Wiesz, że wiatr, woda i wielkie emocje to idealne połączenia dla Twojego ukochanego, a Ty szukasz pomysłu na jego prezent na urodziny? A może to prezent dla nastolatka, który uwielbia próbować nowych rzeczy, ciągle jest niewiadomą? Podaruj swoim bliskim Kurs Kitesurfingu „Kite Starter” i razem z nim coś więcej niż tylko prezent — podaruj pomysł na nową, ekscytującą pasję, która być może zmieni ich życie! To idealny prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chałupy

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

9 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 13 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna. Szkoła czynna od 1 czerwca do 10 września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.