Kurs Kitesurfingowy dla Dwojga | Jurata

0.0 2 Opinie

Kurs Kitesurfingowy dla Dwojga | Jurata


Jurata, Jastarnia
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

798,00 zł

798,00 zł

O prezencie

Fascynują Was sporty wodne? Szukacie czegoś, co dostarczy Wam sporą dawkę adrenaliny? W takim razie wybierzcie się na Kurs Kitesurfingowy dla Dwojga! To doskonałe połączenie deski surfingowej oraz latawca dostarczy Wam mnóstwo emocji. Sprawdźcie, jak poradzicie sobie w tej dyscyplinie sportu. Być może będzie to Wasza nowa pasja…? Doświadczony instruktor przedstawi Wam zasady bezpieczeństwa oraz wytłumaczy zasady działania latawca. To niepowtarzalna okazja, aby rozpocząć niezapomnianą przygodę i nauczyć się surfingu. Czas przekonać się ile energii niesie w sobie wiatr i woda!

W ramach kursy osoby obdarowane:

  • Przejdą szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi latawca,
  • Nauczą się obsługi latawca w praktyce - na wodzie,
  • Nauczą się wykonywać body dragi.

W cenę prezentu wliczony jest koszt wynajęcia całego niezbędnego sprzętu oraz instruktor na wyłączność.

Szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla Sportowca, Pary, Przyjaciół? Kurs Kitesurfingowy dla Dwojga to doskonały podarunek dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas, nie boi się nowych wyzwań oraz kocha adrenalinę! Podaruj bliskim osobom fajny prezent w postaci niezapomnianego przeżycia! Zamieniaj marzenia na wspomnienia, a osoby obdarowane z pewnością będą Ci wdzięczne. Wręcz ten oryginalny Voucher prezentowy na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Święta oraz inne okazje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jurata, Jastarnia

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

5 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Podstawowy pakiet szkoleń, który zawiera zasady bezpieczeństwa, obsługę latawca, wejście do wody z dużym latawcem, pierwsze body dragi. Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Kitesurfingu Surf Bonjo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.