Bliskowschodni Rytuał Hammam | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

250 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak Cię widzą, tak Cię piszą, a więc warto dobrze wyglądać. Żeby odpowiednio się prezentować nie wystarczy tylko starannie dobrać części garderoby, trzeba także zadbać o swoją skórę. Turecki Rytuał Hammam został stworzony właśnie po to, żeby odpowiednio się nią zaopiekować. Po tym, jak spędzisz trochę czasu w łaźni parowej, czeka Cię peeling, dzięki czemu Twoja skóra będzie cudownie wygładzona. Przypieczętowaniem tego oczyszczającego zabiegu będzie oczyszczenie skóry masażem pianą, po którym zostaną w nią wtarte naturalne olejki aromatyczne. Po całej tej serii skóra odzyska naturalny wygląd, dzięki czemu będziesz prezentować się jeszcze atrakcyjniej. Regenerujący zabieg w SPA 1306 czeka na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Pobyt w łaźni parowej,
  • Intensywne złuszczanie naskórka peelingiem,
  • Oczyszczanie skóry masażem pianą,
  • Odżywianie skóry naturalnymi olejkami aromatycznymi.

Aby skóra dobrze wyglądała, trzeba o nią dbać. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie - Bliskowschodni Zabieg Hammam powstała właśnie po to, by poprawić jej wygląd. Świetnie nada się jako nietypowy prezent na urodziny dla kobiety. Obdarowana takim upominkiem z pewnością się ucieszy. Ten zabieg to także dobry prezent na Święta oraz na Mikołajki. W końcu pobyt w spa dobrze wpływa na nastrój, a każda kobieta ucieszy się z vouchera prezentowego na dawkę pozytywnych emocji.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent składa się z czterech etapów: rozgrzania organizmu w łaźni parowej, intensywnego złuszczenia naskórka peelingiem, oczyszczenia skóry masażem pianą oraz odżywienia jej naturalnymi olejkami aromatycznymi. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności