(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywny Dzień w SPA | Szczecin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Ekskluzywny Dzień w SPA | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Wyobraź sobie cały dzień w SPA, dzięki któremu zapomnisz o wszystkich troskach. Masaże, zabiegi kosmetyczne, a to wszystko tylko dla Ciebie! Czyż nie brzmi to jak bajka? Zrób sobie wolne od obowiązków i przenieś się do świata błogiego relaksu. Gdy tylko Twoje ciało dozna głębokiego odprężenia, również Twoja psychika uwolni się od uciążliwego stresu. Ekskluzywny Dzień w SPA to klucz do raju na ziemi!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje serię zabiegów SPA plus pobyt w Strefie Wellness Open, niesamowitego relaksu i odświeżenia. Atrakcje, które zawiera pakiet to:
- wstęp do Strefy Wellness Open
- Masaż relaksacyjny całego ciała (50 minut)
- masaż stóp (30 minut)
- masaż dłoni (30 minut)
- masaż twarzy, szyi oraz głowy (35 minut)
- Zabieg z Witaminą C (80 minut)

Czy wszystkie zabiegi z pakietu muszą zostać zrealizowane tego samego dnia?
Nie, ze względu na fakt, iż ekskluzywne pakiety są mocno rozbudowane czasowo, dopuszcza się możliwość realizacji pakietów przez kilka dni (według życzenia osoby obdarowanej).

Ekskluzywny Dzień w SPA sprawdzi się jako:

prezent dla niej, podarunek dla mamy, upominek dla dziewczyny.

Prezent na Dzień Kobiet powinien być wyjątkowy i niepowtarzalny. Ekskluzywny Dzień w SPA to właśnie upominek dla kobiety, który jest strzałem w dziesiątkę. Podaruj bliskiej osobie chwile wytchnienia, które są niezwykle cenne. Niech upominek na Dzień Matki będzie wyrażeniem wdzięczności i szacunku, na które zasługuje każda mama. Postaraj się, aby voucher był powodem do ogromnego uśmiechu i radości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujecie się dobrze. Podczas relaksu w Strefie Wellness wymagany strój kąpielowy, ręcznik oraz czyste obuwie basenowe. Podczas masażu Klient otrzymuje jednorazową bieliznę.

Czas trwania

Cała realizacja trwa kilka godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja, z minimum z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Ze względu na fakt, iż ekskluzywne pakiety są mocno rozbudowane czasowo, dopuszcza się możliwość realizacji pakietów przez kilka dni (według życzenia Klienta). Przeciwwskazania: ciąża i menstruacja, zmiany i choroby skórne: rozsiane i ropne, nowotwory, hemofilia, żylaki, skaza naczyniowa, miażdżyca, wszelkie stany zapalne, choroby zakaźne oraz krwiaki, tętniaki, naczyniaki i epilepsja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje