Popołudnie w SPA z Przyjaciółką | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA z Przyjaciółką | Rzeszów


Rzeszów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

469,99 zł

469,99 zł

O prezencie

Czasem jesteście żądne przygód jak "Thelma i Louise". A czasem eleganckie i seksowne jak bohaterki "Seksu w wielkim mieście". Po różnorodnych wojażach warto jednak trochę zwolnić i odpocząć! Popołudnie w SPA z Przyjaciółką to dla Was szansa, by się zrelaksować i poddać odprężającym zabiegom! Omówcie ostatnią imprezę, pochwalcie się dokonaniami w pracy. W tym czasie doświadczeni, profesjonalni masażyści doskonale się Wami zajmą! A my wypatrujemy już bogiń, które pojawią się w drzwiach wyjściowych salonu...

Co obejmuje prezent:
Prezent obejmuje serię zabiegów w ekskluzywnym salonie SPA w Rzeszowie. W jego ramach obdarowane mają możliwość spędzić dwie godziny w Strefie Relaksu & SPA, gdzie mogą skorzystać z sauny czy jacuzzi. Cała strefa będzie na ich wyłączność! Ponadto zostaną im przeprowadzone masaż anty-age z użyciem kwasu hialuronowego oraz masaż antystresowy wybranej części ciała.

Ile trwają masaże:
Każdy z nich trwa 30 minut jednak będą one przeprowadzane jednocześnie tak, by Wasze doznania zostały zmaksymalizowane!

Popołudnie w SPA z Przyjaciółką | Rzeszów to gwarancja odprężenia i regeneracji. Przyjemne masaże ukoją stres i poprawią nastrój. To może być świetny spontaniczny prezent dla przyjaciółek lub na urodziny jednej z nich. Będzie też super podarunkiem na Święta! Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych kobiet!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) na wyłączność, 30 minutowy masaż antystresowy wybranej części ciała, 30 minutowy masaż antyage twarzy, szyi, dekoltu z użyciem kwasu hialuronowego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.