JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Popołudnie w SPA z Przyjaciółką | Rzeszów

Popołudnie w SPA z Przyjaciółką | Rzeszów


Rzeszów
2 os.

429,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
429,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czasem jesteście żądne przygód jak "Thelma i Louise". A czasem eleganckie i seksowne jak bohaterki "Seksu w wielkim mieście". Po różnorodnych wojażach warto jednak trochę zwolnić i odpocząć! Popołudnie w SPA z Przyjaciółką to dla Was szansa, by się zrelaksować i poddać odprężającym zabiegom! Omówcie ostatnią imprezę, pochwalcie się dokonaniami w pracy. W tym czasie doświadczeni, profesjonalni masażyści doskonale się Wami zajmą! A my wypatrujemy już bogiń, które pojawią się w drzwiach wyjściowych salonu...

Co obejmuje prezent:
Prezent obejmuje serię zabiegów w ekskluzywnym salonie SPA w Rzeszowie. W jego ramach obdarowane mają możliwość spędzić dwie godziny w Strefie Relaksu & SPA, gdzie mogą skorzystać z sauny czy jacuzzi. Cała strefa będzie na ich wyłączność! Ponadto zostaną im przeprowadzone masaż anty-age z użyciem kwasu hialuronowego oraz masaż antystresowy wybranej części ciała.

Ile trwają masaże:
Każdy z nich trwa 30 minut jednak będą one przeprowadzane jednocześnie tak, by Wasze doznania zostały zmaksymalizowane!

Popołudnie w SPA z Przyjaciółką sprawdzi się jako:
prezent na imieniny, prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet

Nic tak nie cementuje kobiecej przyjaźni jak chwile w intymnej, relaksującej atmosferze. Popołudnie w SPA z Przyjaciółką to gwarancja odprężenia i regeneracji. Przyjemne masaże ukoją stres i poprawią nastrój. To może być świetny spontaniczny prezent dla przyjaciółek lub na urodziny jednej z nich. Będzie też super podarunkiem na Święta! Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych kobiet!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) na wyłączność, 30 minutowy masaż antystresowy wybranej części ciała, 30 minutowy masaż antyage twarzy, szyi, dekoltu z użyciem kwasu hialuronowego.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.