Relaksacyjny Masaż Pleców | Warszawa | Konstancin-Jeziorna

5.0 1 Opinii

Relaksacyjny Masaż Pleców | Warszawa | Konstancin-Jeziorna


Warszawa, Konstancin-Jeziorna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Codziennie za dużo masz nerwów? Czujesz napięcie w karku i brakuje Ci poczucia ulgi? Masaż Pleców będzie czymś dla Ciebie! Wykwalifikowana masażystka dokładnie wymasuje mięśnie Twoich pleców, co pomoże pozbyć się w nich wszelkiego napięcia. Podaruj sobie chwilę, podczas której się zregenerujesz i zapomnisz o wszystkich problemach. Nie odwlekaj chwili relaksu, której potrzebujesz. Taka rozkosz należy się każdemu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Pleców. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jaki jest czas trwania zabiegu?
Masaż potrwa 30 minut.

Relaksacyjny Masaż Pleców | Warszawa | Konstancin-Jeziorna sprawdzi się jako prezent dla każdej osoby, która pragnie się zrelaksować i oderwać od swoich problemów. Podaruj to przeżycie przyjacielowi, na Dzień Ojca albo Dzień Matki. Pokaż, że zależy Ci na dobrym samopoczuciu Twoich bliskich i podaruj im chwilę, którą będą mieli tylko dla siebie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Konstancin-Jeziorna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykwalifikowana masażystka dokładnie wymasuje mięśnie Twoich pleców, co pomoże pozbyć się w nich wszelkiego napięcia.5.0 1 Opinii

Katarzyna

Z masażu skorzystałam w Samui Spa Ochota i bardzo polecam to miejsce. Przemiła obsługa, bezproblemowo umówiony termin, a sam masaż bardzo przyjemny i dobrany do potrzeb. Polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.