(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Popołudnie w SPA dla Niej | Rzeszów

0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA dla Niej | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

564,99 zł

564,99 zł

O prezencie

Kobieta jest jak bogini, która olśniewa swym blaskiem natury widocznym na pierwszy rzut oka. Kobieta to delikatna i piękna istota ze skórą delikatną jak jedwab i zapachem płatków róż, który czuć już z daleka. Każda pani bez wyjątku powinna mieć czas na wypielęgnowanie całej siebie, na chwile relaksu i spokoju w raju, gdzie nic nie będzie zakłócało jej odpoczynku. Popołudnie w SPA dla Niej oferuje wszystko to, czego raz na jakiś czas winna zaznać każda przedstawicielka płci pięknej.

Co obejmuje prezent?
Jednogodzinny pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), relaksacyjny zabieg pielęgnacyjny na twarz, dostosowany do potrzeb skóry, rozluźniający masaż pleców i manicure SPA.

Czy ktoś może towarzyszyć podczas realizacji prezentu?
Podczas pobytu w strefie SPA obdarowanej może towarzyszyć 1 osoba.


PoPopołudnie w SPA dla Niej | Rzeszów to przepełniony troską i czułością prezent dla kobiety. Upominek, który gwarantuje regenerację ciała i głęboki relaks – a więc odnowę dla ducha – to przepełniony troską, wymarzony prezent dla mamy. Gift w formie pielęgnacji i odpoczynku to z pewnością wymarzony podarunek dla ukochanej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

Około 3,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: godzinny pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) – podczas pobytu w strefie SPA może być 1 osoba towarzysząca, relaksacyjny zabieg pielęgnacyjny na twarz, dostosowany do potrzeb skóry, rozluźniający masaż pleców (30 min), manicure SPA. Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje