Popołudnie w SPA dla Niej | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA dla Niej | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

459,99 zł

459,99 zł

O prezencie

Kobieta jest jak bogini, która olśniewa swym blaskiem natury widocznym na pierwszy rzut oka. Kobieta to delikatna i piękna istota ze skórą delikatną jak jedwab i zapachem płatków róż, który czuć już z daleka. Każda pani bez wyjątku powinna mieć czas na wypielęgnowanie całej siebie, na chwile relaksu i spokoju w raju, gdzie nic nie będzie zakłócało jej odpoczynku. Popołudnie w SPA dla Niej oferuje wszystko to, czego raz na jakiś czas winna zaznać każda przedstawicielka płci pięknej.

Co obejmuje prezent?
Jednogodzinny pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad), relaksacyjny zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyję i dekolt, dostosowany do potrzeb skóry, rozluźniający masaż pleców i manicure SPA.

Czy ktoś może towarzyszyć podczas realizacji prezentu?
Podczas pobytu w strefie SPA obdarowanej może towarzyszyć 1 osoba.


PoPopołudnie w SPA dla Niej | Rzeszów to przepełniony troską i czułością prezent dla kobiety. Upominek, który gwarantuje regenerację ciała i głęboki relaks – a więc odnowę dla ducha – to przepełniony troską, wymarzony prezent dla mamy. Gift w formie pielęgnacji i odpoczynku to z pewnością wymarzony podarunek dla ukochanej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: godzinny pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) – podczas pobytu w strefie SPA może być 1 osoba towarzysząca, relaksacyjny zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyję i dekolt, dostosowany do potrzeb skóry (30 min), rozluźniający masaż pleców (30 min), manicure SPA (70min). Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.