JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin

Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin


Lublin
1 os.

338,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
338,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Mężczyźni to silni obrońcy i opiekunowie domu. Nie w głowie im masaże i relaks kiedy trzeba zająć się naprawami usterek czy pracą lub innymi obowiązkami w domu. Każdy z nich to osobny wielozadoniowiec, któremu tak jak każdemu należy się chwila relaksu! Popołudnie Spa dla Mężczyzn to doskonała okazja by odpocząć po trudnym tygodniu i zrelaksować się, zapominając o troskach. to chwila tylko dla Ciebie! Odetchnij z ulgą, rozkoszuj się masażem i odpocznij bo w końcu na to zasługujesz :)

Co obejmuje prezent?
Masaż, manicure biznesowy, zabieg nawilżający na twarz oraz wszystkie niezbędne rzeczy takie jak ręczniki i jednorazową bieliznę.

Jakie są korzyści z tego typu prezentu?
Tego typu prezent zapewnia głęboki relaks, odprężenie, uwolnienie od stresów i napięć, rozluźnienie, poprawa samopoczucia, zadbana i nawilżona skóra, zadbane i wypielęgnowane dłonie.

Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin to nietypowy prezent dla faceta. Mało który przyzna się, że taki odpoczynek jest im potrzebny! Podaruj najbliższemu chwilę relaksu i regeneracji na którą zasługuje. Wręcz prezent w postaci vouchera każdemu mężczyźnie, któremu należy się chwila odprężenia. Zdecydowanie będzie Ci wdzięczny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: masaż, manicure biznesowy, zabieg nawilżający na twarz oraz wszystkie niezbędne rzeczy takie jak ręczniki i jednorazową bieliznę. Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe, przewlekłe, dermatologiczne, przerwana ciągłość naskórka, rany, zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, gorączka, wysypka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.