Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin

0.0 0 Opinie

Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Mężczyźni to silni obrońcy i opiekunowie domu. Nie w głowie im masaże i relaks kiedy trzeba zająć się naprawami usterek czy pracą lub innymi obowiązkami w domu. Każdy z nich to osobny wielozadoniowiec, któremu tak jak każdemu należy się chwila relaksu! Popołudnie Spa dla Mężczyzn to doskonała okazja by odpocząć po trudnym tygodniu i zrelaksować się, zapominając o troskach. to chwila tylko dla Ciebie! Odetchnij z ulgą, rozkoszuj się masażem i odpocznij bo w końcu na to zasługujesz :)

Co obejmuje prezent?
Masaż, manicure biznesowy, zabieg nawilżający na twarz oraz wszystkie niezbędne rzeczy takie jak ręczniki i jednorazową bieliznę.

Jakie są korzyści z tego typu prezentu?
Tego typu prezent zapewnia głęboki relaks, odprężenie, uwolnienie od stresów i napięć, rozluźnienie, poprawa samopoczucia, zadbana i nawilżona skóra, zadbane i wypielęgnowane dłonie.

Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin to nietypowy prezent dla faceta. Mało który przyzna się, że taki odpoczynek jest im potrzebny! Podaruj najbliższemu chwilę relaksu i regeneracji na którą zasługuje. Wręcz prezent w postaci vouchera każdemu mężczyźnie, któremu należy się chwila odprężenia. Zdecydowanie będzie Ci wdzięczny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: masaż, manicure biznesowy, zabieg nawilżający na twarz oraz wszystkie niezbędne rzeczy takie jak ręczniki i jednorazową bieliznę. Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe, przewlekłe, dermatologiczne, przerwana ciągłość naskórka, rany, zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, gorączka, wysypka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ONYX Beauty Clinic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.