JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin

Popołudnie Spa dla Mężczyzn | Lublin


Lublin
1 os.

338,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
338,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Mężczyźni to silni obrońcy i opiekunowie domu. Nie w głowie im masaże i relaks kiedy trzeba zająć się naprawami usterek czy pracą lub innymi obowiązkami w domu. Każdy z nich to osobny wielozadoniowiec, któremu tak jak każdemu należy się chwila relaksu! Popołudnie Spa dla Mężczyzn to doskonała okazja by odpocząć po trudnym tygodniu i zrelaksować się, zapominając o troskach. to chwila tylko dla Ciebie! Odetchnij z ulgą, rozkoszuj się masażem i odpocznij bo w końcu na to zasługujesz :)

Co obejmuje prezent?
Masaż, manicure biznesowy, zabieg nawilżający na twarz oraz wszystkie niezbędne rzeczy takie jak ręczniki i jednorazową bieliznę.

Jakie są korzyści z tego typu prezentu?
Tego typu prezent zapewnia głęboki relaks, odprężenie, uwolnienie od stresów i napięć, rozluźnienie, poprawa samopoczucia, zadbana i nawilżona skóra, zadbane i wypielęgnowane dłonie.

Popołudnie w SPA dla Niego sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, podarunek na Walentynki, prezent dla taty.

Popołudnie Spa dla Mężczyzn to nietypowy prezent dla faceta. Mało który przyzna się, że taki odpoczynek jest im potrzebny! Podaruj najbliższemu chwilę relaksu i regeneracji na którą zasługuje. Wręcz prezent w postaci vouchera każdemu mężczyźnie, któremu należy się chwila odprężenia. Zdecydowanie będzie Ci wdzięczny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: masaż, manicure biznesowy, zabieg nawilżający na twarz oraz wszystkie niezbędne rzeczy takie jak ręczniki i jednorazową bieliznę. Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe, przewlekłe, dermatologiczne, przerwana ciągłość naskórka, rany, zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, gorączka, wysypka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.