Popołudnie w SPA | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

419,00 zł

419,00 zł

O prezencie

Chcesz odetchnąć od codziennych problemów? Zadbaj o swoje piękno i olśnij nim wszystkich! Popołudnie w SPA powstało specjalnie dla Ciebie! Przygotuj się na cudowne przeżycia, które zagwarantują odpowiednio dobrane zabiegi. Gdy zamkniesz oczy, momentalnie się odprężysz i zapomnisz o wszystkim, co Cię otacza dookoła, dając sobie relaks. Zbierz z powrotem energię niezbędna do codziennych spraw i wyzwań, czeka na Ciebie na wyciągnięcie ręki!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: 25 minutowy bankietowy, nawilżający zabieg na twarz, 25 minutowy masaż relaksacyjny oraz 60 minutowe wejście na strefę Wellness., w której znajduje się basen i sauna.

Ile trwa realizacja?
Realizacja prezentu trwa około 2,5 godziny.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Przewlekłe choroby oraz choroby dermatologiczne.

Popołudnie w SPA | Trójmiasto to doskonały wybór na walentynki dla Twojej Ukochanej. Każda kobieta doceni możliwość odprężenia się i zadbania o swoje ciało. Spraw jej ogromną radość swoim podarunkiem i wywołaj szeroki uśmiech na twarzy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 25 minutowy bankietowy, nawilżający zabieg na twarz, 25 minutowy masaż relaksacyjny oraz 60 minutowe wejście na strefę Wellness., w której znajduje się basen i sauna. Na miejscu otrzymasz szlafrok oraz jednorazowe klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

One Harmony SPA & Wellness Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Katarzyna Zarzeczna

Elegancko, profesjonalnie i sympatycznie

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.