Sesja w Komorze Normobarycznej VIP | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinie

Sesja w Komorze Normobarycznej VIP | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Szukasz zabiegu, który poprawi Twoją kondycję fizyczną? A może jesteś w trakcie odchudzania i szukasz sposobu, który Cię wspomoże? Sesja w Komorze Normobarycznej VIP to bezinwazyjna, skuteczna metoda dotlenienia całego organizmu, która przynosi zaskakująco skuteczne efekty! Poczuj moc odprężenia, relaksując się w komorze, która ma specjalnie wydzielone miejsce o podwyższonym standardzie. Dodatkowo, organizator zapewni Ci krystalicznie czystą wodę, o ujemnym potencjale redoks. Poznaj ożywczą moc tlenu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję w komorze normobarycznej dla jednej osoby. Sesja odbywa się w specjalnie wydzielonej strefie, o podwyższonym standardzie.

Ile czasu potrwa sesja?
Zabieg potrwa około 2 godziny.

Jakie korzyści prozdrowotne niesie za sobą terapia tlenem?
Sesja w komorze normobarycznej zapewnia:
- pomoc w leczeniu ran i chorób skóry,
- spowolnienie procesu starzenia,
- przyspieszenie metabolizmu,
- pomoc w odchudzaniu,
- poprawę zdolności fizycznej oraz regenerację.

Czy wiesz, że…
Jest to pierwsza certyfikowana komora normobaryczna w Trójmieście! Panuje w niej unikalna atmosfera, poziom tlenu wynosi do 40%, wodoru do 0,5%, dwutlenku węgla do 1,9%, a to wszystko odbywa się w podwyższonym ciśnieniu aż do 1500 hPa.

Sesja w Komorze Normobarycznej VIP sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla babci, prezent na Dzień Ojca

Szukasz ciekawego przeżycia dla bliskiej Ci osoby? Nie wiesz co mógłbyś podarować cioci lub wujkowi? Sesja w Komorze Normobarycznej w wersji VIP to sprawdzony podarunek, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich! Voucher na zabieg doskonale sprawdzi się jako super prezent z okazji rocznicy ślubu lub imienin! Wybierając tlenoterapię masz gwarancję zadowolenia Twoich bliskich! Wybierz emocje, prosto z naszego katalogu marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zabieg odbywa się w specjalnie wydzielonej strefie o podwyższonym standardzie. Organizator zapewnia wodę do picia. Z komory nie powinny korzystać osoby:z chorobami uszu, z aktualnie trwającymi infekcjami układu oddechowego i zatok, chorobami zakaźnymi, w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca, po przebytych operacjach płuc/innych zabiegów w obrębie klatki piersiowej, po zapaleniu nerwu wzrokowego, cierpiące na krwotoki, drgawki, z gorączką.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Normobaric Clinic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.