Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja w Komorze Normobarycznej VIP | Gdańsk

5.0 1 Opinii

Sesja w Komorze Normobarycznej VIP | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Szukasz zabiegu, który poprawi Twoją kondycję fizyczną? A może jesteś w trakcie odchudzania i szukasz sposobu, który Cię wspomoże? Sesja w Komorze Normobarycznej VIP to bezinwazyjna, skuteczna metoda dotlenienia całego organizmu, która przynosi zaskakująco skuteczne efekty! Poczuj moc odprężenia, relaksując się w komorze, która ma specjalnie wydzielone miejsce o podwyższonym standardzie. Dodatkowo, organizator zapewni Ci krystalicznie czystą wodę, o ujemnym potencjale redoks. Poznaj ożywczą moc tlenu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję w komorze normobarycznej dla jednej osoby. Sesja odbywa się w specjalnie wydzielonej strefie, o podwyższonym standardzie.

Ile czasu potrwa sesja?
Zabieg potrwa około 2 godziny.

Jakie korzyści prozdrowotne niesie za sobą terapia tlenem?
Sesja w komorze normobarycznej zapewnia:
- pomoc w leczeniu ran i chorób skóry,
- spowolnienie procesu starzenia,
- przyspieszenie metabolizmu,
- pomoc w odchudzaniu,
- poprawę zdolności fizycznej oraz regenerację.

Czy wiesz, że…
Jest to pierwsza certyfikowana komora normobaryczna w Trójmieście! Panuje w niej unikalna atmosfera, poziom tlenu wynosi do 40%, wodoru do 0,5%, dwutlenku węgla do 1,9%, a to wszystko odbywa się w podwyższonym ciśnieniu aż do 1500 hPa.

Sesja w Komorze Normobarycznej VIP sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla babci, prezent na Dzień Ojca

Szukasz ciekawego przeżycia dla bliskiej Ci osoby? Nie wiesz co mógłbyś podarować cioci lub wujkowi? Sesja w Komorze Normobarycznej w wersji VIP to sprawdzony podarunek, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich! Voucher na zabieg doskonale sprawdzi się jako super prezent z okazji rocznicy ślubu lub imienin! Wybierając tlenoterapię masz gwarancję zadowolenia Twoich bliskich! Wybierz emocje, prosto z naszego katalogu marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zabieg odbywa się w specjalnie wydzielonej strefie o podwyższonym standardzie. Organizator zapewnia wodę do picia. Z komory nie powinny korzystać osoby:z chorobami uszu, z aktualnie trwającymi infekcjami układu oddechowego i zatok, chorobami zakaźnymi, w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca, po przebytych operacjach płuc/innych zabiegów w obrębie klatki piersiowej, po zapaleniu nerwu wzrokowego, cierpiące na krwotoki, drgawki, z gorączką.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Normobaric Clinic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii