Ekskluzywny Dzień w SPA | Rzeszów

0.0 0 Opinie

Ekskluzywny Dzień w SPA | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

939,99 zł

939,99 zł

O prezencie

Odrobina luksusu nikomu nie zaszkodzi! A wręcz odmieni samopoczucie i sprawi, że wróci energia do działania. Ekskluzywny Dzień w SPA to niezwykłe przeżycie, które pozwala poczuć się jak prawdziwa księżniczka lub książę. Każdy potrzebuje wytchnienia oraz relaksu, którego na co dzień nam brakuje. Oddając się w ręce specjalistów, którzy zajmą się całym ciałem, pozwoli na uwolnienie się od zmartwień i stresu. Zapomnij o dręczących Cię obowiązkach i przekonaj się, jak odmieni Cię Ekskluzywny Dzień w SPA.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Osoba obdarowana będzie miała okazję odbyć dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA na wyłączność. Zostanie poczęstowana ciepłym lunchem podanym w strefie relaksu. Zaplanowano również indywidualną pielęgnację twarzy oraz aromatyczny rytuał złuszczający na ciało. Przeżycie nie może się odbyć bez hawajskiego masażu Lomi-Lomi, który potrwa 1,5 godziny. Następnie osoba obdarowana oddaje się w ręce osoby, która wykona pielęgnację włosów połączoną ze strzyżeniem i stylizacją. Przewidziano także koktajl owocowy. Całość trwa około 8 godzin.

Co obejmuje indywidualna pielęgnacja twarzy?
Indywidualna pielęgnacja twarzy to zabieg na twarz, szyję oraz dekolt wraz z masażem. Dobierany jest on indywidualnie do stanu i potrzeby skóry.

Co obejmuje pobyt w Strefie Relaksu & SPA?
Osoba obdarowana przez dwie godziny ma dostęp, na wyłączność, do sauny fińskiej, łaźni parowej, jacuzzi, lodospadu, studni z zimną wodą, tepidarium i prysznica wrażeń.

Czy wiesz, że…
Prysznic wrażeń to kąpiel z połączeniem efektów świetlnych, zapachów olejków eterycznych i dźwięków, które razem tworzą niesamowity spektakl dla zmysłów?

Ekskluzywny Dzień w SPA:
prezent dla kobiety, upominek dla mamy, podarunek dla przyjaciółki.

Prezent dla kobiety spędza Ci sen z powiek? Martwisz się, że nie zdołasz znaleźć odpowiedniego upominku dla mamy? Nie martw się! Pobyt w SPA to idealny pomysł na prezent, który pozwoli na głęboki relaks i odmianę wizerunku. Na taki upominek zasługuje każdy, kto potrzebuje natychmiastowej regeneracji. Pozwól bliskiej osobie spędzić dzień pełen wrażeń.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 8 godzin

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.