JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekskluzywny Dzień w SPA | Rzeszów

Ekskluzywny Dzień w SPA | Rzeszów


Rzeszów
1 os.

939,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
939,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Odrobina luksusu nikomu nie zaszkodzi! A wręcz odmieni samopoczucie i sprawi, że wróci energia do działania. Ekskluzywny Dzień w SPA to niezwykłe przeżycie, które pozwala poczuć się jak prawdziwa księżniczka lub książę. Każdy potrzebuje wytchnienia oraz relaksu, którego na co dzień nam brakuje. Oddając się w ręce specjalistów, którzy zajmą się całym ciałem, pozwoli na uwolnienie się od zmartwień i stresu. Zapomnij o dręczących Cię obowiązkach i przekonaj się, jak odmieni Cię Ekskluzywny Dzień w SPA.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Osoba obdarowana będzie miała okazję odbyć dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA na wyłączność. Zostanie poczęstowana ciepłym lunchem podanym w strefie relaksu. Zaplanowano również indywidualną pielęgnację twarzy oraz aromatyczny rytuał złuszczający na ciało. Przeżycie nie może się odbyć bez hawajskiego masażu Lomi-Lomi, który potrwa 1,5 godziny. Następnie osoba obdarowana oddaje się w ręce osoby, która wykona pielęgnację włosów połączoną ze strzyżeniem i stylizacją. Przewidziano także koktajl owocowy. Całość trwa około 8 godzin.

Co obejmuje indywidualna pielęgnacja twarzy?
Indywidualna pielęgnacja twarzy to zabieg na twarz, szyję oraz dekolt wraz z masażem. Dobierany jest on indywidualnie do stanu i potrzeby skóry.

Co obejmuje pobyt w Strefie Relaksu & SPA?
Osoba obdarowana przez dwie godziny ma dostęp, na wyłączność, do sauny fińskiej, łaźni parowej, jacuzzi, lodospadu, studni z zimną wodą, tepidarium i prysznica wrażeń.

Czy wiesz, że…
Prysznic wrażeń to kąpiel z połączeniem efektów świetlnych, zapachów olejków eterycznych i dźwięków, które razem tworzą niesamowity spektakl dla zmysłów?

Ekskluzywny Dzień w SPA:
prezent dla kobiety, upominek dla mamy, podarunek dla przyjaciółki.

Prezent dla kobiety spędza Ci sen z powiek? Martwisz się, że nie zdołasz znaleźć odpowiedniego upominku dla mamy? Nie martw się! Pobyt w SPA to idealny pomysł na prezent, który pozwoli na głęboki relaks i odmianę wizerunku. Na taki upominek zasługuje każdy, kto potrzebuje natychmiastowej regeneracji. Pozwól bliskiej osobie spędzić dzień pełen wrażeń.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 8 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.