(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywny Dzień w SPA | Rzeszów

0.0 0 Opinii

Ekskluzywny Dzień w SPA | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

949,99 zł

949,99 zł

O prezencie

Odrobina luksusu nikomu nie zaszkodzi! A wręcz odmieni samopoczucie i sprawi, że wróci energia do działania. Ekskluzywny Dzień w SPA to niezwykłe przeżycie, które pozwala poczuć się jak prawdziwa księżniczka lub książę. Każdy potrzebuje wytchnienia oraz relaksu, którego na co dzień nam brakuje. Oddając się w ręce specjalistów, którzy zajmą się całym ciałem, pozwoli na uwolnienie się od zmartwień i stresu. Zapomnij o dręczących Cię obowiązkach i przekonaj się, jak odmieni Cię Ekskluzywny Dzień w SPA.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Osoba obdarowana będzie miała okazję odbyć dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA z osobą towarzyszącą. Zaplanowano również zabieg na twarz oraz aromatyczny peeling na ciało. Przeżycie nie może się odbyć bez hawajskiego masażu Lomi-Lomi, który potrwa 1,5 godziny. Następnie osoba obdarowana oddaje się w ręce osoby, która wykona pielęgnację włosów połączoną ze strzyżeniem i stylizacją.

Całość trwa około 8 godzin.

Co obejmuje pobyt w Strefie Relaksu & SPA?
Osoba obdarowana przez dwie godziny ma dostęp, na wyłączność, do sauny fińskiej, łaźni parowej, jacuzzi, lodospadu, studni z zimną wodą, tepidarium i prysznica wrażeń.

Ekskluzywny Dzień w SPA:
prezent dla kobiety, upominek dla mamy, podarunek dla przyjaciółki.

Prezent dla kobiety spędza Ci sen z powiek? Martwisz się, że nie zdołasz znaleźć odpowiedniego upominku dla mamy? Nie martw się! Pobyt w SPA to idealny pomysł na prezent, który pozwoli na głęboki relaks i odmianę wizerunku. Na taki upominek zasługuje każdy, kto potrzebuje natychmiastowej regeneracji. Pozwól bliskiej osobie spędzić dzień pełen wrażeń.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 8 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwugodzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA z osobą towarzyszącą, zabieg na twarz, aromatyczny peeling na ciało, hawajski masaż Lomi-Lomi, pielęgnację włosów połączoną ze strzyżeniem i stylizacją.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje