Odprężający Dzień Wellness w SPA | Szczecin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Odprężający Dzień Wellness w SPA | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Nie jest tajemnicą, że codzienny pośpiech i intensywny tryb życia źle wpływają na nasz organizm. Zadbaj więc o swoją duszę, ciało i wybierz się na Odprężający Dzień Wellness w SPA. Twoja skóra przeżyje głębokie odprężenie, a w miejsce stresu pojawi się spokój, relaks i uśmiech na twarzy. Ucieknij od szarości dnia codziennego w miejsce, które pozwoli Ci ukoić umysł, odprężyć ciało i zadbać o piękne oblicze!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zabiegi według pakietu, plus pobyt w Strefie Wellness Open. W skład pakietu wchodzą: masaż całego ciała kamieniami La Stone (60 minut), podstawowy zabieg kosmetyczny na twarz - dobrany według potrzeb skóry (50 minut), masaż twarzy, szyi i głowy (35 minut).

Co wchodzi w skład podstawowych zabiegów kosmetycznych na twarz?
„Zabieg podstawowy” dobierany jest indywidualnie przez kosmetolożkę w ramach pięciu dostępnych zabiegów:
Krystaliczna Czystość – zabieg dla skóry trądzikowej
Miodowa Pokusa – zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym
Herbaciany Ogród – zabieg anti-aging 
Kwitnąca Lipa – zabieg obkurczający naczynka
Złote Ujędrnienie – zabieg ujędrniający,

Odprężający Dzień Wellness w SPA sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla ukochanej, prezent dla koleżanki

Zbliża się Dzień Matki, a w głowie brak pomysłu? Spraw w ten wyjątkowy dzień podarunek, o którym marzy każda z mam chwile prawdziwego odprężenia. Pragniesz, aby Twoja ukochana na urodziny dostała prezent, za który będzie wdzięczna przez długi czas? Podaruj Odprężający Dzień Wellness w SPA, który dostarczy orzeźwienie i zaspokoi wszystkie kobiece potrzeby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujecie się dobrze. Podczas relaksu w Strefie Wellness wymagany strój kąpielowy, ręcznik oraz czyste obuwie basenowe. Podczas masażu Klient otrzymuje jednorazową bieliznę.

Czas trwania

Cała realizacja trwa kilka godzin.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja, z minimum z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Ze względu na fakt, iż ekskluzywne pakiety są mocno rozbudowane czasowo, dopuszcza się możliwość realizacji pakietów przez kilka dni (według życzenia Klienta). Przeciwwskazania: ciąża i menstruacja, zmiany i choroby skórne: rozsiane i ropne, nowotwory, hemofilia, żylaki, skaza naczyniowa, miażdżyca, wszelkie stany zapalne, choroby zakaźne oraz krwiaki, tętniaki, naczyniaki i epilepsja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.