Papryka

Marzy Ci się statuetka MasterChefa i fartuch z własnym imieniem? A może lubisz eksperymentować w kuchni i zaskakiwać bliskich nowymi smakami? Skorzystaj z oferty studia kulinarnego Papryka i szlifuj swoje kulinarne umiejętności pod okiem profesjonalnych szefów kuchni. W ofercie Bydgoskiego studia dostępne są Warsztaty Kulinarne, z różnymi kursami do wyboru. Sam zdecydujesz, czy chcesz wziąć na warsztat kuchnię śródziemnomorską, włoską czy francuską. A jeśli lubisz smak kuchni japońskiej i chcesz poznać tajniki przygotowywania sushi możesz zdecydować się na Kurs Sushi. Wszystkie szkolenia dostępne są również w opcji Dla Dwojga. Te 3-4 godziny świetnej zabawy upłyną Wam w smacznej atmosferze, a co najważniejsze wyniesiecie umiejętności, które wykorzystacie później w Waszej kuchni.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Papryka: kursy kulinarne w Bydgoszczy

Papryka to jedno z ciekawszych miejsc na mapie kulinarnej Polski. Studio znajduje się w Bydgoszczy. Odbywają się tutaj jedne z najlepszych kursów kulinarnych. To miejsce zostało stworzone z miłości do jedzenia, a także chęci dzielenia się swoją wiedzą i propagowania jak najlepszych standardów gotowania.

Studio Papryka - kurs kulinarny w Bydgoszczy

Kurs kulinarny dla dwojga to idealna opcja do znalezienia wspólnej pasji, a także poszerzenia horyzontów. Czeka Was 3-4 godzinny warsztat kulinarny. Możecie sami wybrać typ kuchni, którego chcecie się nauczyć, wybierając z dostępnej tematyki. Przykładowe opcje to kuchnia hiszpańska, meksykańska, francuska i śródziemnomorska. Będziecie się uczyć pod okiem profesjonalisty.
Pracują tu najlepsi z najlepszych, w tym Jakub Skarżyński, który jest zwycięzcą ogólnopolskiego plebiscytu Kucharz Roku 2018, czy też kulinarny bloger Vegenerat Biegowy.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.