Aeroklub Warszawski

Lot w przestworzach to Twoje marzenie z dzieciństwa? Czas je spełnić! Aeroklub Warszawski pomoże Ci dosięgnąć nieba i wznieść się prosto w chmury! Oderwij się od przyziemnych spraw, zapomnij na chwilę o problemach i ciesz się pięknymi widokami! Emocje jakie będą towarzyszyć Ci podczas obserwacji świata z zupełnie innej perspektywy, zostaną z Tobą na długo! Lot samolotem to również doskonały pomysł na prezent!
Szukaj po kategorii

Lot samolotem z Aeroklub Warszawski

Aeroklub Warszawski to doskonałe miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia z dzieciństwa. Bo na pewno marzyłeś nie raz o tym, żeby wznieść się do nieba, poczuć niesamowitą wolność i móc obserwować świat z zupełnie innej perspektywy, napawając się niesamowitymi widokami. Lot samolotem daje Ci także możliwość zrobienia zapierających dech w piersiach zdjęć, które uwiecznią na zawsze te niesamowite chwile. Z Aeroklub Warszawski masz kilka opcji do wyboru – lot usługowy szybowcem za wyciągarką, lot usługowy szybowcem za samolotem, lot samolotem lub lot samolotem dla przyjaciół. Spraw sobie niezapomniane emocje i zastrzyk adrenaliny – przekonaj się, że spełnienie marzeń masz na wyciągnięcie ręki. Nie zwlekaj i zrób to już dziś!

Niesamowite chwile z Aeroklub Warszawski

W Aeroklub Warszawski spełniają się najskrytsze marzenia o lataniu. W końcu masz możliwość wznieść się w przestworza i poczuć niesamowite emocje, których nigdy nie zapomnisz. W życiu liczą się chwile, a te możesz spędzić w przestworzach, obserwując świat z zupełnie innej perspektywy. Podczas lotu zachwycisz się niesamowitymi widokami i zakochasz w wznoszeniu się do nieba. W Aeroklub Warszawski masz do wyboru kilka opcji lotu – lot usługowy szybowcem za wyciągarką, lot usługowy szybowcem za samolotem, lot samolotem lub lot samolotem z przyjaciółmi. Żeby móc przeżyć podniebną przygodę musisz mieć ukończone 18 lat i maksymalny wzrost 200 cm. A może chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent? Przekonaj się, że to niezwykłe chwile, które zapamiętasz.

Ciekawostki na temat samolotów

Czy wiesz, jaki jest największy samolot na świcie? Jego rozmiar na pewno Cię zdziwi – jest nim Antonov AN-225, którego wielkość jest taka, jak boiska do piłki nożnej. Zastanawiasz się, dlaczego samolot jest tak ogromny? Jego pierwotnym celem był transport statku kosmicznego. Wiele osób boi się latać, lecz możesz nie wiedzieć, jak wiele. Według badań aż jedna na pięć osób cierpi na jakąś odmianę strachu przed lataniem. Czy wiesz, że jedzenie spożywane w samolocie smakuje inaczej? Jest to spowodowane różnicą w ciśnieniu powietrza oraz niską wilgotnością w kabinie samolotu, która wynosi zaledwie 20%, co odpowiada wilgotności Sahary. To sprawia, że kubki smakowe mają trudność z rozpoznawaniem słodkich i słonych smaków. Jesteś tego ciekawy?

Lot w przestworza z Aeroklub Warszawski

Marzy Ci się podniebna przygoda? Chciałbyś wyruszyć na podbój nieba i poczuć się jak ptak? Masz ochotę poczuć się w pełni nieskrępowany i wolny, podziwiając rozpościerające się pod Tobą widoki całego świata oraz z bliska zobaczyć te, które z powierzchni ziemi są nieosiągalne? Teraz możesz wyruszyć w przestworza dzięki Aeroklub Warszawski! To niesamowita przygoda, którą możesz przeżyć sam lub z przyjaciółmi i zrobić niesamowite zdjęcia, które uwiecznią na zawsze te niezwykłe chwile. A może chcesz podarować komuś jedyny w swoim rodzaju prezent i spełnić jego marzenie o lataniu? Możesz wybrać kilka opcji – lot usługowy szybowcem za wyciągarką lub samolotem, lot samolotem lub lot samolotem z przyjaciółmi. Przeżyj te niesamowite, podniebne chwile!"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.