(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Szybowcem za Wyciągarką | Warszawa

4.8 5 Opinii

Lot Szybowcem za Wyciągarką | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Majestatyczny, bezszelestny, unoszący się na wietrze szybowiec stanowi idealne miejsce na podniebną przygodę. Panorama z wysokości kilkuset metrów zapiera dech w piersiach, zwłaszcza, iż od chmur dzieli Cię tylko cienka szyba. To wszystko zapewni Ci Lot Szybowcem! Ten zastrzyk adrenaliny i nowych doświadczeń pozostanie na długo w Twojej pamięci. Zrób fascynujące zdjęcia uwieczniając na swoim aparacie niepowtarzalne widoki, których z pewnością pozazdroszczą Ci znajomi. Jedni nazywają to podniebnym spacerem, dla innych jest to prawdziwy sport. Ale z pewnością dla wszystkich jest to niezapomniane przeżycie!

Prezent obejmuje:

  • Lot zapoznawczy szybowcem za wyciągarką, którego celem jest zrobienie zdjęć fotograficznych,
  • Zapierające dech w piersiach widoki i dobrą zabawę! 
Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Oferta przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.
 
Jaka jest maksymalna waga?
Maksymalna waga pasażera to 110 kg.
 
Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do wykonania lotu są poważne choroby krążenia, choroby neurologiczne, choroby psychiczne, niepełnosprawność psychoruchowa, padaczka, choroba lokomocyjna, aerofobia, choroby uszu, infekcja górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok.
 
Chcesz kogoś zaskoczyć i podarować oryginalny prezent? Lot Szybowcem to znakomity pomysł na prezent dla osób głodnych wrażeń! Szukasz propozycji na prezent na urodziny? Ta powietrzna przygoda to znakomity prezent dla każdego! Przygoda szybowcem to także znakomita propozycja dla wielbicieli adrenaliny! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot szybowcem za wyciągarką trwa do 10 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Minimalny wzrost: 120cm. Maksymalny wzrost: 200 cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Przed realizacją lotu, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Warszawski | Warszawa Bemowo

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 5 Opinii

Oskar Sz.

Miła obsługa pasjonatów. Lot mógłoby trwać trochę dłużej (tylko około 5-6 min) ale i tak super atrakcja i duża dawka adrenaliny.

Artur W.

Profesjonalna obsługa,niezapomniane wrażenia.

St.

Totalna wolność w przestworzach!!! Doświadczenie braku wpływu, doświadczenie bezradności, które w codzienności uwiera - tu może być z wybory - zaufanie do pilota - że jest, że panuje, że wie co robi.... Polecam każdemu, kto chciałby doświadczyć, jak to jest powierzyć swoje życie drugiemu człowiekowi!!! Ja to jest zaufać z rozumu, z decyzji - i doświadczyć, że jest w dobrych rękach, bezpieczny!!!

Piotr M.

Było super! Obsługa na infolinii bardzo pomocna i miła.

Grzegorz

Dla mnie super!:) Fajna organizacja, kontakt i profesjonalna realizacja

Wyświetlono 5 z 7