(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Willa Win

Przenieś się do niesamowicie wciągającego świata wina! Przyjdź na warsztaty z sommelierem, który odkryje przed Tobą tajniki tego szlachetnego trunku. Dowiesz się na nich między innymi, na co zwracać uwagę przy wyborze konkretnego szczepu oraz co jest szczególnie ważne podczas wine pairing'u, czyli dobieraniu odpowiedniego wina, idealnie dopasowanego do serwowanych potraw. Ponadto będziesz miał szansę poznania szczegółów procesu powstawania wina, a także dowiesz się, w jaki sposób rozkładać na czynniki pierwsze jego smak oraz zapach. Degustacja Wina z Kolacją dla Dwojga w Willi Wina to świetna okazja, aby warsztaty pełne wiedzy o winie rozszerzyć o trzydaniową kolację, która zachwyci Wasze kubeczki smakowe! Taka randka z pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długo!
Szukaj po kategorii

Willa Win

Uwielbiasz wyborne wina? Willa Win to miejsce stworzone dla Ciebie! Przepyszna degustacja włoskich specjałów czeka. To właśnie tutaj poznasz świetnej jakości wina oraz specjalnie dobrane do nich potrawy. Zdobądź się na prawdziwą przygodę i zasmakuj w podróżach kulinarnych.

Degustacja wina w Lublinie - Willa Win

Degustacja wina z sommelierem to wstęp do świata winiarstwa. Podczas tej niesamowitej podróży wypróbujesz wspaniałe wina, dobierzesz je do potraw oraz poznasz zasady przechowywania ich. Człowiek z ogromną pasją i wiedzą uchyli Ci rąbka tajemnicy i to z nim nauczysz się wszystkiego!

Degustacja z Willą Win

Willa Win to rodzinna firma, która funkcjonuje od 2009 roku. Ścisła współpraca z Włoskim Międzynarodowym Instytutem Kulinarnym zapewnia szkolenie na najwyższym poziomie. To jedyny przedstawicie tej szkoły w Polsce. Prawdziwi profesjonaliści, których wino jest życiową pasją.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.