(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda w Symulatorze Rajdowym (10 minut) | Kalisz

Nowość
0.0 0 Opinii

Jazda w Symulatorze Rajdowym (10 minut) | Kalisz


Kalisz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

68,99 zł

68,99 zł

O prezencie

Jazda w Symulatorze Rajdowym (10 minut), Kalisz - HellAP Bowling & Club

Motoryzacyjne emocje mogą przybierać różne formy. Zostań profesjonalnym kierowcą rajdowym, dzięki niezapomnianej przygodzie - Jeździe w Symulatorze Rajdowym w Kaliszu! Nowoczesny symulator posiada technologię 6DOF, czyli taką, która zapewnia sześć płaszczyzn immersi i symulacji, oddziaływującej na kierowcę podczas jazdy. To sprawi, że poczujesz się jak na prawdziwym torze. Gdy dodamy do tego bogaty wybór aut i tras, to otrzymamy niezapomnianą przygodę!

Jazda w Symulatorze Rajdowym w Kaliszu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę w Symulatorze Rajdowym. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa jazda?
Jazda potrwa 10 minut.

Czym charakteryzuje się symulator?
Symulator jest platformą z technologią 6DOF, która gwarantuje sześć płaszczyzn immersji i symulacji sił oddziaływujących na kierowcę. W połączeniu z bogatym wyborem aut i tras tworzy niezwykle realistyczną i niezapomnianą rozrywkę.

Jazda w Symulatorze Rajdowym - Voucher na prezent

Jazda w Symulatorze Rajdowym w Kaliszu to znakomita okazja, by wyruszyć na spotkanie z motoryzacyjnymi emocjami. Voucher świetnie sprawdzi się jako prezent dla każdego miłośnika dobrej zabawy i ogromnych emocji - jazda za kierownicą niesamowitych aut po dowolnie wybranych trasach robi wrażenie. Wybierz podarunek, który pasuje na każdą drobną okazję i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kalisz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

10 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia jazdę w profesjonalnym symulatorze rajdowym. Symulator jest platformą z technologią 6DOF, która gwarantuje sześć płaszczyzn immersji i symulacji sił oddziaływujących na kierowcę. W połączeniu z bogatym wyborem aut oraz tras tworzy niezwykle realistyczną i niezapomnianą rozrywkę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

HellAP Bowling & Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.