Jazda w Symulatorze Rajdowo-Wyścigowym dla Przyjaciół | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Jazda w Symulatorze Rajdowo-Wyścigowym dla Przyjaciół | Poznań


Poznań
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

596,00 zł

596,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na wspólne wyjście w grupie przyjaciół? Rozglądacie się za ciekawą i nietuzinkową rozrywką? Skorzystajcie z Jazda w Symulatorze Rajdowo-Wyścigowym dla Przyjaciół ! Wybierzcie się do nowoczesnego centrum rozrywki, które jest unikatowe nie tylko w skali kraju, ale także całego świata. To właśnie tu możecie poznać przyszłość branży rozrywkowej i przeżyć niezwykłą przygodę. Na profesjonalnym symulatorze wyścigowym możecie sprawdzić kto z Was jest najlepszym kierowcą. Wybierzcie ulubione samochody, tor, na którym odbędzie się wyścig i zmierzcie się w przyjacielskiej rywalizacji… na śmierć i życie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę w profesjonalnym symulatorze wyścigowym, dla czterech osób. Cztery symulatory “łączą się” w jeden wyścig, czyli będzie rywalizować w jednym wyścigu na osobnych symulatorach.

Na jakim symulatorze odbywa się zabawa?
Zabawę gwarantuje profesjonalny symulator wyścigowy - ESM 5 DOF, który pracuje na czterech nogach i zapewnia możliwość utraty kontroli trakcji.

Ile czasu potrwają wyścigi?
Przeżycie potrwa 60 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoba niepełnoletnia musi uzyskać zgodę opiekuna prawnego oraz mieć minimum 160 cm wzrostu.

Czy jazda w symulatorze to wyłącznie męska rozrywka?
Nie, z symulatora chętnie korzystają również kobiety.

Jazda w Symulatorze Rajdowo-Wyścigowym dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla koleżanki, prezent na Dzień Chłopaka

Szukacie ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu w Poznaniu? A może potrzebujesz oryginalnego prezentu z okazji Dnia Ojca? Jazda w Symulatorze Rajdowo-Wyścigowym dla Przyjaciół to niezwykła rozrywka, gwarantująca ogromne emocje. Wspaniały pomysł na prezent dla każdego fana motoryzacji, który uwielbia również zabawę na najwyższym technologicznym poziomie. Podaruj super prezent i wywołaj niesamowity zachwyt!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Połączenie 4 symulatorów w 1 wspólny wyścig. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia 60 minut jazdy w symulatorze. Min. wzrost 160 cm. Minimalny wiek to 15 lat za zgodą prawnego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SIM - Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.