Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym | Poznań

Nowość
3.7 3 Opinii

Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Marzysz o niezwykłej motoryzacyjnej przygodzie, z której możesz skorzystać w wirtualnej rzeczywistości? Zapraszamy na niepowtarzalną,Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym! Zabawa odbędzie się na ESM 6 DOF - flagowym symulatorze klasy premium. Profesjonalny symulator, przygotowany przez firmę Electro Sim Motion, to jedyny taki model na świecie! Mnóstwo koni mechanicznych i praca aż na sześciu nogach powoduje, że symulator zdecydowanie wyróżnia się na rynku, a jazda nim to niezwykła przygoda, z której chętnie korzystają osoby w każdym wieku. Dodatkowo możesz korzystać z przeżycia w okularach do wirtualnej rzeczywistości - Pimax 5K XR! Poczuj niezwykłe emocje i zmierz się na torze z przeciwnikami i... własnymi słabościami!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę profesjonalnym symulatorem wyścigowym, dla jednej osoby.

Na jakim symulatorze odbywa się jazda?
Zabawę gwarantuje symulator wyścigowy - ESM 6 DOF. Jest to jedyny egzemplarz na świecie, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych symulatorów.

Ile czasu potrwa przeżycia?
Jazda w symulatorze potrwa 60 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoba niepełnoletnia musi uzyskać zgodę opiekuna prawnego oraz mieć minimum 160 cm wzrostu.

Czy jazda w symulatorze to wyłącznie męska rozrywka?
Nie, z symulatora chętnie korzystają również kobiety.

Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na urodziny

Szukasz najnowocześniejszej rozrywki, którą można obdarować faceta? Potrzebujesz super prezentu dla fana wirtualnej motoryzacji? Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym to niezwykła przygoda, stworzona dla fanów adrenaliny i emocji. Profesjonalny symulator wyścigowy w Poznaniu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu i przeżycie niezwykłej przygody. Voucher na wirtualne wyścigi to elegancki upominek, który zachwyci ojca, męża lub brata! Wybierz prezent, gwarantujący zachwyt osoby obdarowanej.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia 60 minut jazdy w symulatorze. Min. wzrost 160 cm Minimalny. wiek to 15 lat za zgodą prawnego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SIM - Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

3.7 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Borys

Wszystko ok

Matt

Super

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.