(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Łódź (okolice)

0.0 0 Opinii

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Łódź (okolice)


Spała
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu, Spała - Natura Tour Spała

Zawsze interesowały Cię pociągi? Chcesz poprowadzić skład po torowiskach całej Polski? W takim razie spełnij marzenia i Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu w Spale. Usiądź wygodnie za pulpitem sterowniczym, dokładnie sprawdź stan całej lokomotywy, opracuj trasę i… ruszaj! Wybierz się w niezwykłą podróż pociągiem, podczas której samodzielnie zdecydujesz, gdzie dokładnie chcesz jechać. Wyrusz w trasę po Polsce i przekonaj się, czy trudno prowadzi się pociąg. Zwiedzaj znajome trasy z zupełnie innej perspektywy - maszynisty. Uważaj na przejazdach i zwolnij na zakrętach, a przede wszystkim… baw się dobrze!

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu w Spale - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje prowadzenie pociągu w specjalnym, profesjonalnym symulatorze. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Sama jazda jako maszynista pociągu trwa 45 minut.

Jaki pociąg poprowadzę?
Zostaniesz maszynistą pociągu SM42(6Dg).

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu - Voucher na prezent

Szukasz oryginalnego podarunku, który znakomicie sprawdzi się jako prezent dla fana kolei? A może szukasz niezwykłej niespodzianki dla ukochanego? Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu w Spale to okazja, by sprawdzić się w roli maszynisty i spełnić marzenia z dzieciństwa. Symulator pociągu to świetny wybór na mikołajki lub imieniny, spodoba się zarówno nastolatce, jak i nastolatkowi. Oryginalny prezent na Dzień Dziecka lub święta Bożego Narodzenia. Voucher na symulator pociągu w Spale to nietuzinkowy i niebanalny podarunek. Wybierz emocje i zachwyć bliską osobę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Spała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: jazdę jako maszynista pociągu w symulatorze oraz opiekę instruktora. Przeżycie odbywa się w symulatorze SM42(6Dg).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natura Tour Spała

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Alicja C.

Polecam bardzo. Był to idealny prezent dla 10-letniego miłośnika transportu szynowego. Choć wiek nie ma znaczenia, każdy będzie dobry. Bardzo pouczające i pełne pasji spotkanie. Dziękujemy panu instruktorowi za zaangażowanie i podzielenie się swoją wiedzą. Nasze wrażenie są bardzo pozytywne.

Zobacz inne propozycje