(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda w Symulatorze dla Dwojga | Poznań

0.0 0 Opinii

Jazda w Symulatorze dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Lubisz zawrotną prędkość i ostrą jazdę bez trzymanki? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zmierzyć się z przyjacielem na torze? Zapraszamy na do miejsca, gdzie jest to możliwe. Jazda w Symulatorze dla Dwojga to nie “zwyczajna gra”, profesjonalny symulator wyścigowy ESM 5 DOF zapewnia rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie. Niesamowity system ruchu, najwyższej jakości osprzęt i najnowocześniejsza technologia - to połączenie gwarantuje świetną zabawę, adrenalinę i wielkie emocje! Przekonajcie się, kto z Was jest lepszym kierowcą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę w profesjonalnym symulatorze wyścigowym, dla dwóch osób. Wyścig odbywa się w trybie “dual race”, który oznacza, że jedziecie w jednym wyścigu na osobnych symulatorach.

Na jakim symulatorze odbywa się jazda?
Jazda odbywa się na profesjonalnym symulatorze wyścigowym - ESM 5 DOF, który pracuje na czterech nogach i zapewnia możliwość utraty kontroli trakcji.

Ile czasu potrwa przeżycia?
Jazda w symulatorze potrwa 60 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoba niepełnoletnia musi uzyskać zgodę opiekuna prawnego oraz mieć minimum 160 cm wzrostu.

Czy jazda w symulatorze to wyłącznie męska rozrywka?
Nie, z symulatora chętnie korzystają również kobiety.

Jazda w Symulatorze dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla singla, prezent dla koleżanki, prezent na urodziny

Szukasz niedrogiego, ale bardzo ciekawego podarunku dla dwóch osób w Poznaniu? Nie wiesz jaki upominek wybrać dla brata, szwagra, teścia, kolegi lub przyjaciela? Jazda w profesjonalnym Symulatorze dla Dwojga to niezwykły upominek, gwarantujący niezapomniane emocje! Voucher na wyścigi w symulatorze to pomysł na super prezent, który spełni marzenia o szalonym, ale bezpiecznym ściganiu się w Poznaniu! Podaruj wspaniałą zabawę najbliższym!

.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

2 symulatory połączone w 1 wspólny wyścig. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia 60 minut jazdy w symulatorze. Min. wzrost 160 cm Minimalny. wiek to 15 lat za zgodą prawnego opiekuna


Sprawdź na mapie


Realizacja

SIM - Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje