Szkolenie w Symulatorze Pojazdu Kolejowego | Kraków

Nowość
5.0 2 Opinii

Szkolenie w Symulatorze Pojazdu Kolejowego | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Twoim marzeniem od zawsze było poprowadzić pociąg? Zawsze zastanawiało Cię, jak sunie się tą ogromną maszyną? Spełnij marzenia i skorzystaj z profesjonalnego Szkolenia w Symulatorze Pojazdu Kolejowego w Krakowie! Przenieś się do niezwykłego świata kolei i przekonaj się, czy prowadzenie lokomotywy to trudna sztuka. Symulator pociągu to świetna zabawa, która gwarantuje realistyczne emocje i zapewnia dużą dawkę adrenaliny. Niesamowita przygoda w świecie kolei, za sterami lokomotywy “6Dg”- pierwszego w Polsce symulatora lokomotywy spalinowej, to sposób na sprawdzenie swoich umiejętności i spełnienie dziecięcych marzeń. Pamiętaj, żeby przy przejazdach użyć sygnału dźwiękowe i… baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalne szkolenie w symulatorze kolejowym. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Przeżycie odbędzie się w lokomotywie "6Dg" na trakcji spalinowej. Przejedziesz minimum 20 km trasy, jazda ciągniona będzie odbywała się w pochmurny dzień lub w nocy.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 60 minut (50 minut jazdy oraz 10 minut szkolenia wprowadzającego).

Co czeka na mnie oprócz jazdy?
Podczas jazdy nauczysz się:
- Zastosowania sygnalizacji półsamoczynnej blokady liniowej,
- Zachowania przy sygnałach: S1, S2, S4, S5 i S10,
- Zastosowania wybranych wskaźników: W1, W6, W6a, W6b, W8.

Podczas jazdy dojdzie również do dwóch zdarzeń na infrastrukturze bądź awarii jednego z układów lokomotywy.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika przeżycia?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat, jednakże osoby niepełnoletnie muszą pojawić się na miejscu z prawnym opiekunem.

Szkolenie w Symulatorze Kolejowym | Kraków sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopakaprezent na imieninyprezent dla mężczyzny

Szukasz prezentu dla fana kolei? A może potrzebujesz zaskakującego prezentu urodzinowego dla faceta? Szkolenie w Symulatorze Pojazdu Kolejowego w Krakowie to ciekawy pomysł na prezent dla niego na święta. Voucher na szkolenie z jazdy pociągiem to nietuzinkowym podarunek, idealnie pasujący na imieniny lub jako prezent z okazji odejścia z pracy. Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jako maszynista to niebagatelna rozrywka i okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków. Zobacz, jak łatwo podarować radość i spełnić marzenia bliskiej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat, osoba małoletnia przychodzi z opiekunem. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających. Szkolenie wprowadzające (do 10 minut doliczone do czasu trwania usługi), czas trwania usługi może ulec skróceniu, jeżeli uczestnik szkolenia nie dostosuje się do warunków scenariusza, wskazań instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Szkolenia Maszynistów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Piotr

Super wrażenia :) Szkolenie na profesjonalnym symulatorze, gdzie głównymi odbiorcami są maszyniści z Polski i z zagranicy. Sama osoba pana instruktora/maszynisty fascynująca! Człowiek z pasją i z darem pedagogicznym. Słuchanie jego opowieści o polskiej kolei było niesamowitym przeżyciem.

Mateusz

Jako amator pasjonat kolei, mogłem usiąść za starami lokomotywy i "poprowadzić" skład towarowy. Trafiłem na super przemiłego instruktora, Pana Stanisława. Bardzo przyjemnie się z nim rozmawiało. Dostałem dawkę wiedzy od osoby, która wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją! Poza tym przed samym kursem, dostałem dużo uśmiechu i zainteresowania od każdej z napotkanych osób. Rewelacja!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.