Walk In The Sky z Filmowaniem | Warszawa

1 2 3 4 5 (8)
Warszawa
1 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wśród swoich pamiątek masz setki pięknych zdjęć i filmów. Czujesz jednak, że brakuje wśród nich czegoś szczególnego? Przedstawiamy Walk In The Sky z Filmowaniem! Ekstremalną rozrywkę polegającą na spacerze po elewacji budynku! Zejdź z dachu na sam dół, a cały Twój marsz zostanie zarejestrowany na filmie! Zapis ten pokaże wszystkie Twoje emocje! Pamiątka z Walk In The Sky będzie niczym pełne napięcia kino akcji z Tobą w roli głównej! Może nawet roli Oscarowej? Ten film będzie perłą Twojej kolekcji...

Czym jest Walk In The Sky?

Walk In The Sky to niesamowite, ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Doświadczeni instruktorzy zapewniają uczestnikowi pełne wsparcie. Przeprowadzają instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny sprzęt. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz co najważniejsze, kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Ty zyskasz niezwykłą pamiątkę! 

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?

Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky z Filmowaniem sprawdzi się jako:

prezent na osiemnastkę, prezent na urodziny, ekstremalny prezent.

Nareszcie znalazłeś prezent, który będzie prawdziwą petardą! To Walk In The Sky z Filmowaniem, czyli ekstremalny spacer po fasadzie budynku, który zostanie zarejestrowany na filmie! Będzie idealnym podarunkiem dla nastolatka lub dla nastolatki. Super prezentem dla żony lub dla męża. A może chcesz zaskoczyć przyjaciela? Zrób z bliskiej Ci osoby gwiazdę kina akcji i podaruj Walk In The Sky z Filmowaniem!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje filmowanie. Film zostanie udostępniony do kilku dni po evencie. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga:120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem.Opinie (19)

Natalia

Najgorzej zrobić pierwszy krok a potem już z górki

magdalena k

Wszystko w najlepszym porządku. Panowie mili , cierpliwi i najważniejsze wyrozumiali. Tylko dzięki ich cierpliwości udało mi się " w końcu zejść". Przyznam szczerze, strach mnie obleciał stojąc na górze. Wielkie dzięki za wszystko Panom na górze :) dzieki Wam zrobiłam ten pierwszy krok. pozdrawiam i polecam

Alicja Smyk

Niesamowita przygoda! Jedna z tych atrakcji, które wzbudzają największe emocje:) Organizacja wydarzenia w porządku, nie miałam żadnych zastrzeżeń.

Małgorzata Zobaczyńska

Jestem zadowolona , instruktorzy mają fajne podejście z uśmiecham i żartem , wrażenia niesamowite , adrenalina jak dla mnie wielka . Polecam WALK IN THE SKY

Jonasz Panasiuk

Było super. Naprawdę super. Opiekunowie potrafili doskonale uspokoić użytkowników. Jedyna rzecz jaką bym poprawił to regulacja rączek z kamerami, gdyż na nagraniu ostro mnie ucięło.

1 2 3 4
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.