eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Częstochowa

5.0 5 Opinii

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Częstochowa


Częstochowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,00 zł

169,00 zł

O prezencie

Chcesz dokonać przeglądu różnych broni palnych? Kiedy wybierzesz się na strzelnicę, będziesz mieć okazję do tego, aby strzelać aż z trzech rodzajów broni krótkiej: pepeszy, broni sportowej oraz pistoletu. Na zakończenie natomiast jako wisienka na torcie Twoich Ekstremalnych Doświadczeń Strzeleckich dostaniesz do rąk strzelbę shotgun. Dzięki temu, przekonasz się o różnicach pomiędzy konkretnymi rodzajami broni i będziesz w stanie zdecydować, która należy do Twoich ulubionych. A jeżeli zechcesz postrzelać znowu – będziesz już wiedzieć gdzie się wybrać. Niezwykłych wrażeń!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje opiekę wykwalifikowanego instruktora; po 15 strzałów z: broni sportowej, pistoletu oraz pepeszy, i 10 strzałów z broni gładkolufowej (shotgun).

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Częstochowa sprawdzi się jako ciekawy prezent dla każdego, kto żądny jest nowych nietypowych doświadczeń. Ponieważ ten podarunek może przypaść do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku, możesz go wręczyć niemal przy każdej okazji i niezależnie od sezonu. I chociaż nie jest to klasycznie ekstremalny prezent, to na pewno wszyscy wielbiciele mocnych wrażeń będą nim zachwyceni.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Temperatura na niektórych strzelnicach oscyluje w okolicach 16-18 stopni dlatego radzimy zabrać coś cieplejszego do ubrania.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Na miejscu zapewnione są: tarcze, opieka instruktora, broń oraz naboje. Na miejscu wymagane okazanie dokumentu tożsamości. Prezent obejmuje opiekę wykwalifikowanego instruktora; po 15 strzałów z: broni sportowej, pistoletu oraz "Pepeszy" i 10 strzałów z broni gładkolufowej (shotgun). Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas strzelania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica CSS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Dominik Marszałek

Było spoko ale trwało tylko kilka minut :/

Angelika

Był to prezent urodzinowy dla taty i jak najbardziej się sprawdził. Pan, który czuwał nad strzelnicą był bardzo miły, tłumaczył co i jak oraz korygował ewentualne błędy w trakcie strzelania.

Tomasz

Wszystko ok.

Piotr

Świetnie spędziłem czas na strzelnicy. Instruktor bardzo profesjonalnie wszystko wytłumaczył i pomagał w czasie obchodzenia się z bronią. Pewnie jeszcze tam wrócę.

 

Dużo wrażeń. Pójdę jeszcze raz.

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje