Indywidualny Trening Squasha | Warszawa

0.0 0 Opinie

Indywidualny Trening Squasha | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,00 zł

209,00 zł

O prezencie

Chciałbyś dobrze się bawić, zrelaksować, a przy okazji rozwinąć swoją zwinność i poprawić koordynację? A może szukasz rywalizacji i nowych wyzwań? Indywidualny Trening Squasha to coś dla Ciebie! Ten, wywodzący się z Anglii sport, staje się coraz bardziej popularny na całym świecie! Indywidualny trening pozwoli na zapoznanie się z tą fascynującą dyscypliną sportową i pomoże odreagować stres związany z życiem codziennym, a także uaktywni mięśnie posturalne ciała!

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera 90 minut treningu z profesjonalnym instruktorem, wynajem kortu oraz niezbędnego sprzętu i napoje serwowane w trakcie gry, a także po jej zakończeniu.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Squash jest przeznaczony dla osób zdrowych, o dobrej kondycji fizycznej. W przypadku wątpliwości prosimy o kontaktowanie się z wykonawcą usługi bądź lekarzem.

Czy wiesz, że...
Podczas godzinnego grania w squasha można spalić nawet 900 kalorii, więcej niż podczas biegania czy pływania!

Indywidualny Trening Squasha sprawdzi się jako:
Indywidualny Trening Squasha to z całą pewnością aktywność, którą łatwo pokochać każdemu miłośnikowi sportu ! Świetnie spradzi się jako prezent Urodzinowy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

W trakcie oraz po grze obdarowany otrzyma wybrane przez siebie napoje z oferty klubu. W ramach prezentu zapewniony jest cały sprzęt oraz wynajem kortu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Squash Odlewnicza7

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Maksymilian M.

Lekcja była dobrze przeprowadzona i w miłej atmosferze. Trener był świetny, hala była dobra. Jedyny minus to fakt że hala była daleko.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.