Walk In The Sky z Filmowaniem | Łódź

1 2 3 4 5 (0)
Łódź
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli jesteś zakochany w unikalnych przeżyciach, które na długo zostają w pamięci i uwielbiasz od czasu do czasu wrócić do nich, oglądając filmy i zdjęcia, to trafiłeś idealnie - Walk In The Sky z Filmowaniem ma wszystko, czego potrzebujesz! Przed Tobą ekstremalny spacer po fasadzie budynku, który obnaży bezkompromisowo wszystkie Twoje emocje, a oprócz tego będzie to uwiecznione na pamiątkowym filmie! Kto wie, może będzie to przepustka do kariery kaskadera?

Czym jest Walk In The Sky?
Walk In The Sky to autorskie, jedyne w swoim rodzaju przeżycie! Osoba obdarowana maszeruje po fasadzie budynku od dachu aż na sam dół przyczepiona specjalną uprzężą do konstrukcji na dachu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Doświadczeni instruktorzy zapewniają uczestnikowi pełne wsparcie. Przeprowadzają instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny sprzęt. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?
Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky sprawdzi się jako:
prezent na Święta, prezent na Walentynki, prezent na Dzień Ojca.

Szukasz przeżycia, które jest jednocześnie niebagatelne i unikatowe? Chcesz, by osoba obdarowana popadła w zachwyt nad niekonwencjonalnym pomysłem na prezent? Podaruj jej Walk In The Sky z Filmowaniem, atrakcję, jakiej jeszcze nie było! Sprawdzi się idealnie jako prezent na 18. Urodziny, czy prezent na Dzień Chłopaka. Zaskocz swojego bliskiego!


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Strój sportowy. Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga:120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności