Walk In The Sky | Warszawa

1 2 3 4 5 (9)
Warszawa
1 os.

129,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz czegoś wyjątkowego? Przedstawiamy Walk In The Sky! To absolutna nowość na polskim rynku ekstremalnych rozrywek! Znajdź w sobie odwagę i spróbuj zejść po fasadzie budynku od dachu aż na sam dół! Twoje dotychczasowe doświadczenia to nic w porównaniu ze spacerem ku przepaści! Jeszcze nigdy lęk nie był tak obezwładniający... To będzie najdłuższy marsz w Twoim życiu. Na dole czekać na Ciebie będą upragniony dotyk ziemi oraz wielka radość! Emocje i świetna zabawa w jednym? To Walk In The Sky!

Czym jest Walk In The Sky?

Walk In The Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi zmierza od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Doświadczeni instruktorzy zapewniają uczestnikowi pełne wsparcie. Przeprowadzają instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny sprzęt. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?

Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla niej, ekstremalny prezent.

Chcesz, by bliską Ci osobę przeszedł dreszcz emocji? Mamy coś, co sprawi, że cała będzie się trzęsła! Walk In The Sky to pomysł na super prezent! Spacer po fasadzie budynku, będzie świetnym podarunkiem dla miłośnika sportów ekstremalnych i dla poszukiwacza przygód! Będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno jako prezent dla kobiety jak i dla mężczyzny! Wywołaj dreszcz emocji i podaruj Walk In The Sky!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy. Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga:120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem. Należy przybyć 20min przed terminem rezerwacji.Opinie (5)

James

Było super. Najlepszy i najtrudniejszy moment to wychylenie za krawędź budynku do pozycji prostopadłej do ściany :D Pewnie zrobię to jeszcze raz

Agnieszka Matejek

Świetnie zorganizowane przeżycie. Od samego początku ekipa wita się z nami z uśmiechem na twarzy, przygotowanie sprzetu idt szybko sprawnie, każdy z ekipy ma swoje przydzielone zadania widać , że robią to nie pierwszy raz i można śmiało im zaufać. Sądzę, że skorzystam jeszcze z takiej atrakcji, ale być może w innej lokalizacji, znajomym polecam wszystkim Walki in the Sky;) Pozdrawiam

Karolina Franaszczuk

Walk in the sky to jedna z ciekawszych rozrywek, w jakich miałam okazję w życiu uczestniczyć. Przy okazji jest fajna zarówno dla ekstremalnych szaleńców, jako nowe doznanie, jak i dla tych spokojniejszych - bo spokojnie dadzą radę, a będzie fun!

Daniel S

Początek przerażający. Lęk wysokości i 40m robią swoje. Obsługa fachowa. Zabawa przednia. Polecam.

Michał P

Walk In The Sky Z....bista zabawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję, nie mogę uwierzyć, że to zrobiłem! Całe szczęście, że nie pozwoliliście mi zrezygnować bo nie darowałbym sobie do końca życia. Jeszcze raz dziękuję za super zabawę, będę polecał wszystkim. Michał.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.