Walk In The Sky | Warszawa

1 2 3 4 5 (9)
Warszawa
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz czegoś wyjątkowego? Przedstawiamy Walk In The Sky! To absolutna nowość na polskim rynku ekstremalnych rozrywek! Znajdź w sobie odwagę i spróbuj zejść po fasadzie budynku od dachu aż na sam dół! Twoje dotychczasowe doświadczenia to nic w porównaniu ze spacerem ku przepaści! Jeszcze nigdy lęk nie był tak obezwładniający... To będzie najdłuższy marsz w Twoim życiu. Na dole czekać na Ciebie będą upragniony dotyk ziemi oraz wielka radość! Emocje i świetna zabawa w jednym? To Walk In The Sky!

Czym jest Walk In The Sky?

Walk In The Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi zmierza od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Doświadczeni instruktorzy zapewniają uczestnikowi pełne wsparcie. Przeprowadzają instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny sprzęt. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?

Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla niej, ekstremalny prezent.

Chcesz, by bliską Ci osobę przeszedł dreszcz emocji? Mamy coś, co sprawi, że cała będzie się trzęsła! Walk In The Sky to pomysł na super prezent! Spacer po fasadzie budynku, będzie świetnym podarunkiem dla miłośnika sportów ekstremalnych i dla poszukiwacza przygód! Będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno jako prezent dla kobiety jak i dla mężczyzny! Wywołaj dreszcz emocji i podaruj Walk In The Sky!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy. Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga:120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem. Należy przybyć 20min przed terminem rezerwacji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności