Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Ucztą | Warszawa

Zobacz film
5.0 1 Opinie

Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Ucztą | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz wcielić się w rolę legendarnego bohatera powieści kryminalnych autorstwa Arthura Conana Doyle'a - Sherlocka Holmesa? Zmierzyć się z serią zagadek, łamigłówek i konkursów, by odkryć myśl przewodnią mrocznej, a zarazem intrygującej historii? Brzmi kusząco, prawda? Wybierz się na interaktywną zabawę, jaką jest Tajemnicza Kolacja. To mieszanka escape roomu, teatralnego spektaklu i wybornej degustacji! Dlatego też daj się wciągnąć w specjalnie przygotowany scenariusz, by krok po kroku zbliżyć się do zwycięstwa! Rozbudź w sobie detektywistyczny instynkt!

Czym jest Tajemnicza Kolacja?
Pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce i absolutna nowość, która łączy interaktywne show z kolacją (inaczej spektakl z kolacją). 

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Przygotuj się na ciekawe niespodzianki w formie zagadek, które doprowadzą Cię do rozwiązania opowieści wraz z innymi uczestnikami Tajemniczej Kolacji. Interaktywna zabawa odbywa się przy stolikach. Cały wieczór będzie przeplatany z rozwiązywaniem zagadek, np. uwolnienie kogoś z opresji lub uniewinnienie jakiejś osoby. Dreszczyk emocji gwarantowany, a tajemnicy dodadzą kelnerzy, którzy nie mogą odzywać się do Gości oraz mają na sobie maski. Realizacja będzie odbywała się podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach. W międzyczasie podawane są posiłki.

Z czego składa się Tajemnicza Kolacja?
Tajemnicza Kolacja składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru.

Czy wiesz, że ...
Oprawę artystyczną zapewnia ArtMovment oraz Marcin Mroziński - finalista III edycji You Can Dance! Aktualnie prowadzi własną firmę oraz gra w Cirque du Soleil!


Tajemnicza Kolacja | Warszawa  Podaruj bliskim wyśmienitą, jak i smaczną zabawę, jaką jest Tajemnicza Kolacja! Pozwól swoim bliskim pobudzić ich wyobraźnię i rozwiązać tajemnicę szytą na miarę! Niech sprawdzą się w roli detektywów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecany jest strój wieczorowy.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów. Prezent obejmuje powitalny drink, przystawkę, danie główne, deser oraz zimne napoje. Do wyboru jest menu: mięsne oraz wegetariańskie. Menu Kolacji jak i scenariusz stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tajemnicza Kolacja

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka

Bardzo dobrze się bawiłam, ciekawa koncepcja :))) polecam znajomym

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.