JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Ucztą | Warszawa

Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Ucztą | Warszawa


Warszawa
1 os.

249,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcesz wcielić się w rolę legendarnego bohatera powieści kryminalnych autorstwa Arthura Conana Doyle'a - Sherlocka Holmesa? Zmierzyć się z serią zagadek, łamigłówek i konkursów, by odkryć myśl przewodnią mrocznej, a zarazem intrygującej historii? Brzmi kusząco, prawda? Wybierz się na interaktywną zabawę, jaką jest Tajemnicza Kolacja. To mieszanka escape roomu, teatralnego spektaklu i wybornej degustacji! Dlatego też daj się wciągnąć w specjalnie przygotowany scenariusz, by krok po kroku zbliżyć się do zwycięstwa! Rozbudź w sobie detektywistyczny instynkt!

Czym jest Tajemnicza Kolacja?
Pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce i absolutna nowość, która łączy interaktywne show z kolacją (inaczej spektakl z kolacją). 

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Przygotuj się na ciekawe niespodzianki w formie zagadek, które doprowadzą Cię do rozwiązania opowieści wraz z innymi uczestnikami Tajemniczej Kolacji. Interaktywna zabawa odbywa się przy stolikach. Cały wieczór będzie przeplatany z rozwiązywaniem zagadek, np. uwolnienie kogoś z opresji lub uniewinnienie jakiejś osoby. Dreszczyk emocji gwarantowany, a tajemnicy dodadzą kelnerzy, którzy nie mogą odzywać się do Gości oraz mają na sobie maski. Realizacja będzie odbywała się podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach. W międzyczasie podawane są posiłki.

Z czego składa się Tajemnicza Kolacja?
Tajemnicza Kolacja składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru.

Czy wiesz, że ...
Oprawę artystyczną zapewnia ArtMovment oraz Marcin Mroziński - finalista III edycji You Can Dance! Aktualnie prowadzi własną firmę oraz gra w Cirque du Soleil!


Tajemnicza Kolacja | Warszawa  Podaruj bliskim wyśmienitą, jak i smaczną zabawę, jaką jest Tajemnicza Kolacja! Pozwól swoim bliskim pobudzić ich wyobraźnię i rozwiązać tajemnicę szytą na miarę! Niech sprawdzą się w roli detektywów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Zalecany jest strój wieczorowy.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów. Prezent obejmuje powitalny drink, przystawkę, danie główne, deser oraz zimne napoje. Do wyboru jest menu: mięsne oraz wegetariańskie. Menu Kolacji jak i scenariusz stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Agnieszka

Bardzo dobrze się bawiłam, ciekawa koncepcja :))) polecam znajomym

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.