(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

 

Często marzymy o wyprawie do baśniowego świata, w którym możliwe jest absolutnie wszystko. Czy magia istniała naprawdę? Tego nie wiemy, ale możemy zaprosić Cię na niezwykłe wydarzenie, w którym przekonasz się, jak wielką sztuką jest iluzja. Magiczna Kolacja w Gdańsku to wyjątkowa kulinarna przygoda i okazja, by przeżyć niezapomniany wieczór, w którym magia przeplata się z doskonałym jedzeniem. Połączenie sztuki kulinarnej ze sztuką iluzji to gwarancja wieczoru, który zapadnie w pamięć na długie lata. Przekonaj się, jak łatwo oszukać umysł…

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w magicznej kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Kajetana Bieleckiego. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, napoju i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP | Gdańsk sprawdzi się jako prezent dla koleżanki na odejście z pracy. Jest to ciekawe przeżycie, które zapewnia niezapomniany wieczór - z dobrą zabawą i wykwintnym jedzeniem. Voucher na magiczny wieczór to sposób, by w łatwy sposób spełniać marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój oraz kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.