JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Poczęstunkiem dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Poczęstunkiem dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

399,99 zł 499,99 zł -20%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwaga! Przedsprzedaż - pierwsze realizacje wiosna 2019. Najbliższy termin Kolacji - 9.04.2019 (wtorek) godzina 19:00.

 

Chcecie doświadczyć czegoś niezwykłego? Zobaczyć inscenizację z pogranicza performansu i sztuki teatralnej, a także wziąć w niej czynny udział? Jeśli tak, to pobudźcie swoją wyobraźnię z naszą Tajemniczą Kolacją dla Dwojga! Przenieście się do świata, w którym prym wiedzie opowieść z rodem powieści grozy! Wczujcie się w mroczny klimat historii, utkany z licznych łamigłówek i zagadek. Pozostańcie czujni podczas degustacji smacznych posiłków, by nie pominąć żadnych niuansów scenariusza. Wzbijcie się na wyżyny swojej kreatywności i sprawdźcie się w roli detektywów! To czas na fenomenalną zabawę!

Czym jest Tajemnicza Kolacja?

Pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce i absolutna nowość, która łączy interaktywne show z kolacją (inaczej spektakl z kolacją).

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Przygotujcie się na ciekawe niespodzianki w formie zagadek, które doprowadzą Was do rozwiązania opowieści wraz z innymi uczestnikami Tajemniczej Kolacji. Interaktywna zabawa odbywa się przy stolikach. Cały wieczór będzie przeplatany z rozwiązywaniem zagadek, np. uwolnienie kogoś z opresji lub uniewinnienie jakiejś osoby. Dreszczyk emocji gwarantowany, a tajemnicy dodadzą kelnerzy, którzy nie mogą odzywać się do Gości oraz mają na sobie maski. Realizacja będzie odbywała się podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach. W międzyczasie podawane są posiłki.

Z czego składa się Tajemnicza Kolacja?

Tajemnicza Kolacja składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru.

Czy wiesz, że ...

Oprawę artystyczną zapewnia firma ArtMovment, której właścicielem, jest Marcin Mroziński - finalista III edycji You Can Dance! Aktualnie prowadzi własną firmę oraz gra w Cirque du Soleil!

Tajemnicza Kolacja sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla pary, podarunek dla rodziców

Chcesz sprawić przyjemność znajomej parze, ale nie masz pomysłu na prezent? Pragniesz podarować rodzicom unikatowy upominek, którego nie zapomną? W takim razie mamy coś specjalnego dla Ciebie! Podaruj im Tajemniczą Kolację dla Dwojga. To nowy wymiar zabawy z zadaniem do wykonania i fantastyczną historią w tle! Niech Twoim bliscy podejmą wyzwanie i rozwiążą przygotowane zagadki! Tajemnicza Kolacja dla Dwojga sprawdzi się również doskonale jako upominek na urodziny, święta i Walentynki.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Zalecany jest strój wieczorowy.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów. Prezent obejmuje powitalny kieliszek wina, przystawkę, danie główne, deser oraz zimne napoje. Do wyboru jest menu: mięsne oraz wegetariańskie. Menu Kolacji jak i scenariusz stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1674
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.