Poznaj Jet Surfing dla Dwojga | Śląsk

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj Jet Surfing dla Dwojga | Śląsk


Śląsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

469,99 zł

469,99 zł

O prezencie

Uprawianie sportu wodnego nigdy nie było prostsze! Wybierzcie dowolne miejsce na terenie województwa śląskiego i skorzystajcie z Poznaj Jet Surfing dla Dwojga! We wskazane przez Was miejsce zostaną dostarczone dwie deski elektryczne, a Wasza przygoda rozpocznie się krótkim instruktażem ich obsługi. Następnie poznacie moc desek, które rozpędzają się do 50 km/h w kilka sekund. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Postawcie na świetną zabawę i emocje, których nie można opisać słowami!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Poznaj Jet Surfing. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób - każda z nich otrzyma własną deskę.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie obejmuje wynajem dwóch desek elektrycznych i instruktaż ich obsługi. Wykonawca dostarczy deski we wskazane przez Obdarowanego miejsce na terenie Śląska

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 50 minut, z czego 40 minut potrwa pływanie, a około 5-10 minut instruktaż.

Czym jest Jet Surfing?
Jet Surfing to deska, posiadająca 15-konny silnik elektryczny, umożliwiający jej rozpędzenie do prędkości 50 km/h w kilka sekund. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, trzymanego w ręce, a na samej desce można pływać stojąc, siedząc lub leżąc.

Jakie wymagania musimy spełnić, by wziąć udział w przeżyciu?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 12 roku życia (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego). Ponadto wymagana jest umiejętność pływania wpław. Należy zabrać ze sobą ręcznik i ewentualnie buty do wody.

Kiedy realizowane jest przeżycie?
Z przeżycia można skorzystać w sezonie ciepłym, od maja do września.

Poznaj Jet Surfing dla Dwojga | Śląsk sprawdzi się jako oryginalny prezent dla przyjaciela lub przyjaciółki, pozwalający wspólnie oddać się wodnemu szaleństwu. Voucher na Jet Surfing to oryginalny podarunek, który gwarantuje emocje - przekonaj się, jak łatwo jest jednocześnie zaskoczyć i zachwycić bliską osobę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Śląsk

Obowiązujący strój

strój kąpielowy, ręcznik i ewentualnie buty do wody.

Czas trwania

ok. 50 minut (40 minut pływania, 5-10 minut szkolenia).

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu wówczas Wykonawca proponuje inny termin realizacji. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do września.

Ważne informacje

Voucher zapewnia wynajem desek elektrycznych i instruktaż. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Ponadto wymagana jest umiejętność pływania wpław. Wykonawca dostarczy deski we wskazane przez Obdarowanego miejsce na terenie Śląska


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Jet Surfing Śląsk

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.