Podwójna Przygoda na Linach dla Dwojga

1 2 3 4 5 (0)
Kobylnica
2 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przedstawiamy ostateczną pozaziemską rozgrywkę! Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa? Zmierz się ze swoją kosmiczną drugą połówką i rzuć jej wyzwanie podczas Podwójnej Przygody na Linach dla Dwojga. Przekonajcie się, które z Was wybierze trudniejszą trasę na większej wysokości i pokona ją w krótszym czasie. Swoich sił będziecie mogli spróbować na trasach Everest i Lhotse, które wznoszą się od 5 do 12 metrów nad ziemią. Wykwalifikowany i doświadczony instruktor zadba o to, by Wasze gwiezdne wojny nie wymknęły się spod kontroli. Sprawdźcie swoją kondycję fizyczną, siłę mięśni i odwagę, znakomicie się przy tym bawiąc. Przekonajcie się czy Luke Skywalker i księżniczka Leia byliby z Was dumni.


Prezent obejmuje:

  • Dwa przejścia trasy dla każdej osoby obdarowanej: po jednym trasami Lothse i Everest lub dwa przejścia wybraną,
  • niezbędny sprzęt,
  • krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa,
  • opiekę instruktora.

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent dla małżeństwa lub pary, ale brakuje Ci inspiracji? Pozwól, że jako specjaliści od spełniania marzeń przedstawimy Ci nasze propozycje. Podwójna Przygoda na Linach dla Dwojga to znakomity prezent na rocznicę. Otwórz nasz katalog marzeń i przejrzyj pozostałe prezenty dla par, które proponujemy. Wizyta w parku linowym to niebanalny podarunek dla każdego, kto lubi aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu. Największą radość przynosi obdarowywanie bliskich nam osób, podaruj im więc voucher na prezent i ciesz się ich szczęśliwymi wspomnieniami.


Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość ramion to 180 cm. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.