Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej | Kraków

0.0 0 Opinie

Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

W powietrzu unosi się zapach, który rozpoznawalny jest niemal na całym świecie: “Ktoś robi pizzę!”. Twoim marzeniem jest nauczenie się przyrządzania niezwykłej pizzy, która będzie najważniejszym punktem imprez i spotkań rodzinnych? Zapraszamy na wyjątkową Naukę Robienia Pizzy Neapolitańskiej w Krakowie! Kurs, organizowany dla amatorów pizzy domowej oraz włoskiej, podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to nauka robienia ciasta. Nie jest to łatwa sztuka - wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Podczas robienia ciasta dowiesz się, jakie ciasto przygotować pod konkretny rodzaj pizzy oraz jak przygotować pyszną pizzę w domowym piekarniku. Po zakończeniu pierwszego etapu otrzymasz kulki ciasta, z których można będzie skorzystać podczas robienia pizzy domowej. Druga część warsztatów to skupienie się na rzeczach nieco bardziej technicznych: ocena ciasta gotowego do wypieku, rozkręcanie placka, wyciąganie pizzy na łopatę oraz wrzucenie i wyciąganie jej z pieca. Na warsztatach z robienia pizzy samodzielnie wypieczesz pizzę, którą możesz zabrać do domu lub... zjeść z przyjaciółmi na miejscu! Życzymy udanej, pizzowej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wzięcie udziału w warsztatach z robienia pizzy. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwają warsztaty?
Sama nauka robienia pizzy potrwa około godzinę.

Czego nauczę się na kursie robienia pizzy?
Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej w Krakowie pozwoli Ci:
- zdobyć teoretyczną wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki i jej prawidłowego używania,
- uzyskać informację o tym, jak należy robić pizzę w Twoim, domowym piekarniku,
- na samodzielny wypiek 1 pizzy, którą możesz zabrać do domu lub zjeść (samemu lub z przyjaciółmi) w lokalu.

Co otrzymam po szkoleniu?
Jeśli podczas robienia pizzy w domu, pojawią się pytania lub wątpliwości, to śmiało możesz kontaktować się z organizatorami poprzez Messengera. Otrzymasz od nich merytoryczne wsparcie.

Czy warsztaty odbywają się w grupach?
Nie, warsztaty mają charakter indywidualny.

Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej | Kraków sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent na urodziny

Szukasz praktycznego prezentu dla mężczyzny? A może chcesz zaskoczyć ukochaną niebanalnym prezentem na imieniny? Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej w Krakowie to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Voucher na warsztaty robienia pizzy to ciekawy prezent dla chłopaka lub dziewczyny, którzy zapewni mnóstwo dobrej zabawy i praktyczną wiedzę o tym, jak zrobić przepyszną pizzę. Wiedza ta przyda się podczas imprez i spotkań w domu, więc jest to oryginalny prezent dla koleżanki lub kolegi. Zobacz, jak łatwo podarować spełnienie marzeń i obdarować bliską osobę naprawdę smacznym prezentem!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator przekaże teoretyczną wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki, jej wykorzystania. Uzyskasz informacje o prawidłowym używaniu domowego piekarnika i robieniu domowej pizzy. Po szkoleniu można skontaktować się z organizatorem przez Messenger w celu uzyskania merytorycznego wsparcia. Podczas warsztatów samodzielnie wypieczesz 1 pizzę. Warsztaty odbywają się indywidualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ręce w Mące Pizza&Burger

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

David

Bardzo ciekawe przeżycie. Poza samym robieniem pizzy jest to tez angażująca rozmowa, a same warsztaty bardzo ciekawe.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.