Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej | Kraków

0.0 0 Opinie

Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

W powietrzu unosi się zapach, który rozpoznawalny jest niemal na całym świecie: “Ktoś robi pizzę!”. Twoim marzeniem jest nauczenie się przyrządzania niezwykłej pizzy, która będzie najważniejszym punktem imprez i spotkań rodzinnych? Zapraszamy na wyjątkową Naukę Robienia Pizzy Neapolitańskiej w Krakowie! Kurs, organizowany dla amatorów pizzy domowej oraz włoskiej, podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to nauka robienia ciasta. Nie jest to łatwa sztuka - wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Podczas robienia ciasta dowiesz się, jakie ciasto przygotować pod konkretny rodzaj pizzy oraz jak przygotować pyszną pizzę w domowym piekarniku. Po zakończeniu pierwszego etapu otrzymasz kulki ciasta, z których można będzie skorzystać podczas robienia pizzy domowej. Druga część warsztatów to skupienie się na rzeczach nieco bardziej technicznych: ocena ciasta gotowego do wypieku, rozkręcanie placka, wyciąganie pizzy na łopatę oraz wrzucenie i wyciąganie jej z pieca. Na warsztatach z robienia pizzy samodzielnie wypieczesz pizzę, którą możesz zabrać do domu lub... zjeść z przyjaciółmi na miejscu! Życzymy udanej, pizzowej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wzięcie udziału w warsztatach z robienia pizzy. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwają warsztaty?
Sama nauka robienia pizzy potrwa około godzinę.

Czego nauczę się na kursie robienia pizzy?
Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej w Krakowie pozwoli Ci:
- zdobyć teoretyczną wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki i jej prawidłowego używania,
- uzyskać informację o tym, jak należy robić pizzę w Twoim, domowym piekarniku,
- na samodzielny wypiek 1 pizzy, którą możesz zabrać do domu lub zjeść (samemu lub z przyjaciółmi) w lokalu.

Co otrzymam po szkoleniu?
Jeśli podczas robienia pizzy w domu, pojawią się pytania lub wątpliwości, to śmiało możesz kontaktować się z organizatorami poprzez Messengera. Otrzymasz od nich merytoryczne wsparcie.

Czy warsztaty odbywają się w grupach?
Nie, warsztaty mają charakter indywidualny.

Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej | Kraków sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent na urodziny

Szukasz praktycznego prezentu dla mężczyzny? A może chcesz zaskoczyć ukochaną niebanalnym prezentem na imieniny? Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej w Krakowie to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Voucher na warsztaty robienia pizzy to ciekawy prezent dla chłopaka lub dziewczyny, którzy zapewni mnóstwo dobrej zabawy i praktyczną wiedzę o tym, jak zrobić przepyszną pizzę. Wiedza ta przyda się podczas imprez i spotkań w domu, więc jest to oryginalny prezent dla koleżanki lub kolegi. Zobacz, jak łatwo podarować spełnienie marzeń i obdarować bliską osobę naprawdę smacznym prezentem!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator przekaże teoretyczną wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki, jej wykorzystania. Uzyskasz informacje o prawidłowym używaniu domowego piekarnika i robieniu domowej pizzy. Po szkoleniu można skontaktować się z organizatorem przez Messenger w celu uzyskania merytorycznego wsparcia. Podczas warsztatów samodzielnie wypieczesz 1 pizzę. Warsztaty odbywają się indywidualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ręce w Mące Pizza&Burger

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.