Warsztaty Robienia Pizzy dla Rodziny | Koszalin

Nowość
0.0 0 Opinii

Warsztaty Robienia Pizzy dla Rodziny | Koszalin


Koszalin
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Warsztaty Robienia Pizzy dla Rodziny, Koszalin - Pizzeria Uno

Zabawa i nauka mogą iść ze sobą w parze. Zwłaszcza, gdy dotyczą najpopularniejszej potrawy świata. Zapraszamy na niezwykle smaczne Warsztaty Robienia Pizzy dla Rodziny w Koszalinie! Czeka Was rodzinna zabawa, w ramach której każde z Was wykona własną pizzę. Na początku nauka robienia idealnego ciasta. Następnie komponowanie pizzy poprzez wybór składników, a na końcu - pieczenie. Teraz pozostaje tylko degustacja – na miejscu lub w domu. Kto z Was okaże się prawdziwym pizzamasterem?

Warsztaty Robienia Pizzy dla Rodziny w Koszalinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Robienia Pizzy. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób - dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Warsztaty składają się z robienia ciasta, komponowaniu pizzy poprzez wybór składników oraz samodzielnego pieczenia. Pizzę po jej upieczeniu można zabrać do domu lub zjeść na miejscu. Każda osoba tworzy własną pizzę.

Ile potrwają warsztaty?
Warsztaty trwają około 60 minut.

Warsztaty Robienia Pizzy dla Rodziny - Voucher na prezent

Warsztaty Robienia Pizzy dla Rodziny w Koszalinie to świetna przygoda i okazja, by spełnić marzenia o nauce robienia doskonałej pizzy. Jest to niezapomniany prezent - zarówno taki, na który możesz wybrać się z własną rodziną, jak i taki, który możesz podarować znajomym. Przekonaj się, jak łatwo połączyć naukę z zabawą, serwując bliskim spełnienie marzeń o robieniu pizzy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Koszalin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty składają się z robienia ciasta, komponowaniu pizzy poprzez wybór składników oraz samodzielnego pieczenia. Pizzę po jej upieczeniu można zabrać do domu lub zjeść na miejscu. Każda osoba tworzy własną pizzę. Każda osoba tworzy własną pizzę. Warsztaty odbywają się w formie eventowej, wśród innych uczestników, a terminy planowanych warsztatów zamieszczane są na bieżąco na stronie Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PIZZERIA UNO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.