(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Kulinarne dla Rodziny (1+1) | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinii

Warsztaty Kulinarne dla Rodziny (1+1) | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

289,99 zł

289,99 zł

O prezencie

Warsztaty Kulinarne dla Rodziny (1+1), Gdańsk - Skōma Food Club

Przygoda, zabawa i… mnóstwo smaku! Zapraszamy na niezapomniane Warsztaty Kulinarne dla Rodziny (1+1) w Gdańsku! Nauka różnych technik gotowania, miłe spędzanie czasu razem oraz nauka praktycznych umiejętności. Przygotowujcie wspólnie znakomite potrawy i eksperymentujcie z różnymi składnikami. Warsztaty prowadzi doświadczony kucharz i zawodowy nauczyciel, którzy pomogą Wam odkryć radość płynącą z gotowania. Jesteście gotowi, by zmienić się w prawdziwych Szefów Kuchni?

Warsztaty Kulinarne dla Rodziny (1+1) w Gdańsku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Kulinarne. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób - dziecka w wieku 5-10 lat oraz jego opiekuna.

Ile trwają warsztaty?
Warsztaty trwają około 3 godzin.

Jak wygląda przeżycie?
Warsztaty kulinarne pozwalają gotować w parze: dziecko-opiekun. Jest to forma ciekawego spędzenia czasu i nauki gotowania w bezpieczny sposób. Podczas warsztatów dzieci uczą się różnych technik gotowania i przygotowywania potraw oraz przekąsek. To także okazja do eksperymentowania z różnymi składnikami. Warsztaty prowadzi doświadczony kucharz i zawodowy nauczyciel, którzy pomagają odkryć radość płynącą z gotowania.

Warsztaty Kulinarne dla Rodziny (1+1) - Voucher na prezent

Warsztaty Kulinarne dla Rodziny (1+1) w Gdańsku to kulinarna podróż dla dużych i małych. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla rodzica z dzieckiem, dzięki któremu wspólnie spędzą czas i będą się dobrze bawić, zyskując praktyczne umiejętności. Wybierz podarunek, który gwarantuje emocje i mnóstwo uśmiechu - przekonaj się, że spełnianie marzeń jest wyjątkowo proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty kulinarne pozwalają gotować w parze: dziecko-opiekun. Jest to forma ciekawego spędzenia czasu i nauki gotowania w bezpieczny sposób. Podczas warsztatów dzieci uczą się różnych technik gotowania i przygotowywania potraw oraz przekąsek. To także okazja do eksperymentowania z różnymi składnikami. Warsztaty prowadzi doświadczony kucharz i zawodowy nauczyciel, którzy pomagają odkryć radość płynącą z gotowania. Warsztaty odbywają się w grupie, zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Skōma Food Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje