Kurs Kuchni Arabskiej | Warszawa

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Kurs Kuchni Arabskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Pasjonuje Cię arabska kuchnia? Teraz nauczysz się gotować jak mieszkaniec bliskiego wschodu! Ten kurs pokaże Ci metody przygotowania klasycznych potraw tego regionu. Kofta Kebab, Basboosa czy Samboosak to tylko część tego, z czym będziesz musiał się zmierzyć. Powodzenia i smacznego!

Co obejmuje prezent?

Każdy uczesnik otrzyma materiały szkoleniowe, stanowisko z zapleczem technicznym oraz wszelkie niezbędne składniki potrzebne do przygotowania omawianych dań.

Jak przebiega realizacja?

Kursy odbywają się w grupach 8 - 14 osób.  Na początku zostaniecie wprowadzeni w świat kuchni arabskiej, po czym w części praktycznej kursu, spróbujecie samodzielnie przyrządzić omawiane dania. Przez cały ten czas do pomocy będzie kucharz, który udzieli Wam wskazówek i pomoże w przygotowaniu dań. Na koniec, będziecie mieli okazję skosztować przygotwanych przez siebie potraw :)

Czy znane są dania, które będziemy przyrządzać?

Repertuar dań różni się na każdym kursie, więc nie możemy Ci teraz powiedzieć, czego dokładnie będziesz się uczyć. Przed złożeniem rezerwacji u wykonawcy będziesz znał już szczegółowy program najbliższego kursu. 

Jak często odbywają się kursy?

Każda kuchnia odbywa się średnio raz w miesiącu.

Czy wiesz, że...

Arabowie na całym świecie, ze względów religijnych - nie jedzą wieprzowiny. Potrawy mięsne to przede wszystkim wspaniale doprawiona jagnięcina, drób i wołowina. Jednak to nie mięso stanowi podstawę pożywienia ludów arabskich. Głównym źródłem pełnowartościowego białka na bliskim wschodzie, od tysięcy lat są warzywa strączkowe, min. ciecierzyca.

Kurs Kuchni Arabskiej sprawdzi się jako:

Prezent na Urodziny, Prezent pod Choinkę, Prezent na Imieniny

Interesuje Cię ciekawy prezent na Święta? Kurs Kuchni Arabskiej to świetny podarunek na każdą okazję. Z pewnością sprawdzi się on jako podarunek dla ukochanej, mamy, siostry lub koleżanki. To bardzo praktyczny prezent - umiejętności nabyte na kursie można wykorzystywać w życiu codziennym. Jeżeli Twój znajomy często zastanawia się, co robić w weekend, ten nietypowy prezent pomoże mu znaleźć zajęcie.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, itp.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Instytut Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Michał J.

Wszystko OK

Marie B.

It was an amazing experience, highly recommend it for meeting new people, team integration and spending good memories with friends.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.