(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

659,99 zł

659,99 zł

O prezencie

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga, Poznań - Restauracja SPOT

Marzycie o tym, by skosztować dań, które zapierają dech w piersiach? Czas zrobić je samodzielnie! Wybierzcie Warsztaty Kulinarne dla Dwojga w Poznaniu i przekonajcie się, jakie emocje mogą towarzyszyć tworzeniu wyśmienitych potraw. Odwiedźcie miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z kulinarną pasją, a radość z gotowania jest zaraźliwa. Odkrywajcie aromaty z najróżniejszych zakątków globu, przygotowujcie potrawy według starannie wyselekcjonowanych przepisów i doskonalcie się w kulinarnym rzemiośle. Na końcu - degustujcie swoje kulinarne arcydzieła i odkryjcie, że gotowanie to czysta przyjemność. Wyjątkowo smaczna, dodajmy!

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga w Poznaniu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Kulinarne. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile trwają warsztaty?
Warsztaty trwają 3 godziny, z czego maksymalnie 15 minut to część teoretyczna.

Jak przebiegają warsztaty?
Warsztaty odbywają się w maksymalnie 12-osobowej grupie. Na miejscu otrzymacie wszystkie niezbędne produkty, sprzęt oraz fartuch. Przyrządzone potrawy możecie jeść na miejscu lub zabrać je na wynos. Na warsztatach nie używa się plastikowych materiałów, więc należy zabrać ze sobą 1-2 opakowania wielokrotnego użytku, by zabrać jedzenie na wynos. Celem warsztatów jest poznanie nowych smaków i tajników gotowania, przyrządzanie potraw według sprawdzonych przepisów oraz dobra zabawa.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga - Voucher na prezent

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga w Poznaniu to wyjątkowa kulinarna podróż dla wszystkich, którzy uwielbiają gotowanie lub… chcą nauczyć się je uwielbiać! Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla drugiej połówki czy znajomej pary. To także świetne miejsce, do którego warto wybrać się z przyjaciółką lub kolegą. Wybierz podarunek, który gwarantuje emocje i przekonaj się, że spełnianie kulinarnych marzeń jest wyjątkowo proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty odbywają się w maksymalnie 12-osobowej grupie. Na miejscu otrzymacie wszystkie niezbędne produkty, sprzęt oraz fartuch. Przyrządzone potrawy możecie jeść na miejscu lub zabrać je na wynos. Na warsztatach nie używa się plastikowych materiałów, więc należy zabrać ze sobą 1-2 opakowania wielokrotnego użytku, by zabrać jedzenie na wynos. Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Warsztaty odbywają się w formie eventów, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SPOT Bulić Sadowska sp.k.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje