Warsztaty Robienia Pizzy dla Dwojga | Koszalin

Nowość
0.0 0 Opinii

Warsztaty Robienia Pizzy dla Dwojga | Koszalin


Koszalin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Warsztaty Robienia Pizzy dla Dwojga, Koszalin - Pizzeria Uno

Dobra zabawa, smaczna przygoda i nauka praktycznej umiejętności. Brzmi dobrze? Zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty Robienia Pizzy dla Dwojga w Koszalinie! Czekają na Was wyjątkowe warsztaty, w ramach których wykonacie doskonałą pizzę - od prawidłowego zrobienia ciasta, poprzez skomponowanie i wybór składników, aż do samodzielnego wypieku. Każda osoba tworzy własną pizzę, a po jej upieczeniu czeka Was smaczna degustacja - na miejscu lub w domu. Czas na naprawdę smaczną przygodę!

Warsztaty Robienia Pizzy dla Dwojga w Koszalinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Robienia Pizzy. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Warsztaty składają się z robienia ciasta, komponowaniu pizzy poprzez wybór składników oraz samodzielnego pieczenia. Pizzę po jej upieczeniu można zabrać do domu lub zjeść na miejscu. Każda osoba tworzy własną pizzę.

Ile potrwają warsztaty?
Warsztaty trwają około 60 minut.

Warsztaty Robienia Pizzy dla Dwojga - Voucher na prezent

Warsztaty Robienia Pizzy dla Dwojga w Koszalinie to świetna okazja, by zanurzyć się w świecie smacznej pizzuni. Wybierz niezapomniany prezent dla każdego miłośnika pizzy i odkryj przed nim tajniki robienia tej przepysznej potrawy. Voucher pasuje dla każdego i na każdą okazję, zapewniając świetną zabawę dwóm osobom! Podaruj bliskim emocje i spełnienie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Koszalin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty składają się z robienia ciasta, komponowaniu pizzy poprzez wybór składników oraz samodzielnego pieczenia. Pizzę po jej upieczeniu można zabrać do domu lub zjeść na miejscu. Każda osoba tworzy własną pizzę. Warsztaty odbywają się w formie eventowej, wśród innych uczestników.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PIZZERIA UNO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.