(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Sushi dla Dwojga | Kraków

0.0 0 Opinii

Kurs Sushi dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

689,99 zł

689,99 zł

O prezencie

Kurs Sushi dla Dwojga, Kraków – EDO Fusion Asian Cuisine

Jeśli od zawsze marzycie o tym, by nauczyć się przyrządzać sushi, nie czekajcie dłużej i wybierzcie Kurs Sushi dla Dwojga w Krakowie. To może być świetna randka lub ciekawe popołudnie w towarzystwie przyjaciela! Pod okiem doświadczonych sushi masterów poznacie tajniki tej potrawy i nauczycie się przygotowywać ją własnoręcznie. Od teraz będziecie mogli delektować się wyjątkowym smakiem sushi zawsze, gdy tego zapragniecie!

Kurs Sushi dla Dwojga w Krakowie – informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Sushi. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 3 godziny.

Jak przebiega kurs?
Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy zapoznają się z historią sushi, jego rodzajami, a także składnikami używanymi do jego przyrządzenia. Wezmą też udział w pokazie sushi, gdzie przygotowywane będą nigiri, hosomaki, uramaki, futomaki oraz temaki. Następnie samodzielnie przyszykują sushi – wybiorą odpowiednie składniki, przyrządzą je, połączą ze sobą, a na koniec ozdobią i zaserwują całe danie. Uczestnicy po kursie zabierają ze sobą własnoręcznie przyrządzone sushi.

Czy warsztaty odbywają się w grupie?
Tak, warsztaty odbywają się w grupie 8 lub 10 osób.

Kurs Sushi – Voucher na prezent

Kurs Sushi dla Dwojga w Krakowie to świetny prezent dla osób, które lubią próbować i uczyć się nowych rzeczy, a także cenią sobie azjatycką kuchnię. Podaruj już dziś bliskim wyjątkowe kulinarne warsztaty i spraw im tym samym wiele radości! Warsztaty składają się z części teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu uczestnicy uzyskają pełnię wiedzy i pod okiem doświadczonych instruktorów własnoręcznie przygotują potrawę. Smacznego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze i nie boicie się go pobrudzić.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy zapoznają się z historią sushi, jego rodzajami, a także składnikami używanymi do jego przyrządzenia. Wezmą też udział w pokazie sushi, gdzie przygotowywane będą nigiri, hosomaki, uramaki, futomaki oraz temaki. Następnie samodzielnie przyszykują sushi – wybiorą odpowiednie składniki, przyrządzą je, połączą ze sobą, a na koniec ozdobią i zaserwują całe danie. Uczestnicy po kursie zabierają ze sobą własnoręcznie przyrządzone sushi. Warsztaty odbywają się w grupie 8 lub 10 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

EDO Fusion Asian Cuisine

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje