JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Baristyczny | KSB | Kraków

Kurs Baristyczny | KSB | Kraków


Kraków
1 os.

379 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
379 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Nie potrafisz zacząć dnia bez filiżanki kawy? Chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat technik przyrządzania tego napoju? Przyjdź na Kurs Baristyczny i przekonaj się jak połączyć dobrą zabawę z przygotowywaniem kawy. Przez trzy dni opanujesz teorię i praktyczne umiejętności potrzebne do zdobycia certyfikatu pierwszego stopnia. Podczas szkolenia poznasz wszystkie tajniki kawowego biznesu. Pod koniec kursu Twoja wiedza zostanie sprawdzona przez wykwalifikowanego baristę. Gdy już zdobędziesz certyfikat, będziesz mógł zaimponować znajomym swoimi nowymi umiejętnościami! Ten kurs to nie tylko okazja by nauczyć się czegoś nowego. To także możliwość znalezienia nowej pasji, która umili czas wolny.

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie baristyczne pierwszego stopnia,
  • Wprowadzenie w tajniki zawodu baristy,
  • Przedstawienie rodzajów kawy,
  • Szkolenie przyrządzania bogatych w smaku o raz wyjątkowych w formie napojów kawowych,
  • Stopień nabytej wiedzy oraz umiejętności weryfikuje egzamin końcowy,
  • Możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia szkolenia.

Warunkiem otrzymania certyfikatu jest  jest zaliczenie testu z wiedzy teoretycznej oraz wykonanie prawidłowo espresso i cappuccino z wykorzystaniem poznanych technik.

Pomysł na prezent świąteczny nie przychodzi Ci do głowy? Chcesz podarować oryginalny upominek pod choinkę, jednak nie wiesz na co się zdecydować? Kurs Baristyczny będzie strzałem w dziesiątkę! To praktyczny prezent  pozwalający opanować umiejętności, które można wykorzystywać codziennie. To ciekawy prezent na Boże Narodzenie albo na Mikołajki! Taki podarek z pewnoscią sprawi dużo radości. Po za tym kurs ten nadaje się na prezent dla mężczyzny jak i dla Kobiety, która kocha kawę. Voucher prezentowy z pewnością sprawi radość każdemu, kto lubi zdobywać nowe doświadczenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 dni - około 20 godzin lekcyjnych

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Realizacja odbywa się w grupach 5-10 osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów. Warunkiem otrzymania certyfikatu ukończenia szkolenia jest zaliczenie testu z wiedzy teoretycznej oraz wykonanie prawidłowo espresso i cappuccino z wykorzystaniem poznanych technik.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Karolina Z.

Kurs Baristy w KSB Kraków jest świetny. Polecam każdemu. :) Dużo ciekawej wiedzy, fajna atmosfera, niezliczone ilości pysznej kawy i możliwość zdobycia praktycznych umiejętności.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.