(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Baristyczny | Kraków

Tylko u nas
5.0 5 Opinii

Kurs Baristyczny | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

450,00 zł

450,00 zł

O prezencie

Nie potrafisz zacząć dnia bez filiżanki kawy? Chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat technik przyrządzania tego napoju? Przyjdź na Kurs Baristyczny i przekonaj się jak połączyć dobrą zabawę z przygotowywaniem kawy. Przez trzy dni opanujesz teorię i praktyczne umiejętności potrzebne do zdobycia certyfikatu pierwszego stopnia. Podczas szkolenia poznasz wszystkie tajniki kawowego biznesu. Pod koniec kursu Twoja wiedza zostanie sprawdzona przez wykwalifikowanego baristę. Gdy już zdobędziesz certyfikat, będziesz mógł zaimponować znajomym swoimi nowymi umiejętnościami! Ten kurs to nie tylko okazja by nauczyć się czegoś nowego. To także możliwość znalezienia nowej pasji, która umili czas wolny.

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie baristyczne pierwszego stopnia,
  • Wprowadzenie w tajniki zawodu baristy,
  • Przedstawienie rodzajów kawy,
  • Szkolenie przyrządzania bogatych w smaku o raz wyjątkowych w formie napojów kawowych,
  • Stopień nabytej wiedzy oraz umiejętności weryfikuje egzamin końcowy,
  • Możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia szkolenia.

Warunkiem otrzymania certyfikatu jest  jest zaliczenie testu z wiedzy teoretycznej oraz wykonanie prawidłowo espresso i cappuccino z wykorzystaniem poznanych technik.

Pomysł na prezent świąteczny nie przychodzi Ci do głowy? Chcesz podarować oryginalny upominek pod choinkę, jednak nie wiesz na co się zdecydować? Kurs Baristyczny będzie strzałem w dziesiątkę! To praktyczny prezent  pozwalający opanować umiejętności, które można wykorzystywać codziennie. To ciekawy prezent na Boże Narodzenie albo na Mikołajki! Taki podarek z pewnoscią sprawi dużo radości. Po za tym kurs ten nadaje się na prezent dla mężczyzny jak i dla Kobiety, która kocha kawę. Voucher prezentowy z pewnością sprawi radość każdemu, kto lubi zdobywać nowe doświadczenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 dni - 20 godzin lekcyjnych

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Realizacja odbywa się w grupach 12-15 osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów. Warunkiem otrzymania certyfikatu ukończenia szkolenia jest zaliczenie testu z wiedzy teoretycznej oraz wykonanie prawidłowo espresso i cappuccino z wykorzystaniem poznanych technik.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

TaBaCo

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Karolina Z.

Kurs Baristy w KSB Kraków jest świetny. Polecam każdemu. :) Dużo ciekawej wiedzy, fajna atmosfera, niezliczone ilości pysznej kawy i możliwość zdobycia praktycznych umiejętności.

Zobacz inne propozycje