Nauka Nurkowania dla Dzieci | Katowice (okolice)

0.0 0 Opinie

Nauka Nurkowania dla Dzieci | Katowice (okolice)


Świętochłowice, Bytom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Twoje dziecko marzy o zostaniu profesjonalnym nurkiem? Albo może uwielbia pluskać się w wodzie, ale samo chodzenie na basen już nie wystarcza? Jeśli tak, to Nauka Nurkowania z pewnością mu się spodoba, szczególnie że jest skierowana specjalnie dla dzieci. W ciągu półtoragodzinnych zajęć będzie mógł zobaczyć, jak to jest założyć piankę, maskę, cały ten tajemniczy, ekscytujący sprzęt i spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy — spod wody! Wodorosty, podwodne gry czy tunel z pewnością sprawią, że wciągnie go wir przygody!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje półtoragodzinne zajęcia nurkowania, poprzedzone częścią teoretyczną i szkoleniem.

Czy realizator posiada niezbędne certyfikaty?
Realizator posiada licencję największej na świecie organizacji zrzeszającej nurków — PADI (Professional Association of Diving Instructors). Wszystkie zajęcia prowadzone są według najwyższych standardów opracowanych przez tę organizację.

Czy są jakieś wymagania wiekowe?
Prezent przeznaczony jest dla dzieci od 8 roku życia.

Nauka Nurkowania dla Dzieci | Katowice (okolice) sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka. Z pewnością pomoże spełnić ich marzenia, prezentując im kompletnie inny, podwodny świat. To doznanie, którego się nie zapomina! A może to początek wielkiej pasji?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świętochłowice, Bytom

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Około 1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek dziecka to 8 lat. W zajęciach mogą uczestniczyć opiekunowie obserwujący swoje pociechy z trybun. Realizacja w grupach maksymalnie 3-osobowych. Zarówno wejście na pływalnię, jak i cały wymagany sprzęt zapewniony jest przez wykonawcę (pianka, butla, automat, jacket, płetwy, maska, buty). Maksymalna głębokość basenu to 2 metry. Przed rozpoczęciem realizacji prezentu konieczne jest zapoznanie się z regulaminem oraz podpisanie oświadczenia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Delfinek SCUBA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.