Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Trójmiasto

5.0 1 Opinii

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

214,99 zł

214,99 zł

O prezencie

Zawsze podziwiałeś pilotów i zastanawiałeś się jak to jest być odpowiedzialnym za lot? Twoim marzeniem jest poprowadzenie samolotu? Wznieś się w powietrze podczas Lotu Zapoznawczego w Symulatorze! Spełnij swoje marzenie o locie pasażerskim i zadbaj o bezpieczeństwo swoich pasażerów! Leć stalową maszyną do wybranego lotniska i sprawdź się jako pilot! Wybierz w jakich warunkach odbędzie się lot i baw się dobrze, na tym realistycznym symulatorze!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje lot zapoznawczy w symulatorze lotu. 

Ile czasu trwa lot?
Lot trwa około 20 minut.

Czy z prezentu mogą korzystać osoby niepełnoletnie?
Tak, lot w symulatorze mogą odbywać osoby niepełnoletnie. Dla optymalnego wykorzystana możliwości symulatora minimalny wiek uczestnika wynosi 10 lat.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla dzieci, prezent urodzinowy

Szukasz wyjątkowego przeżycia dla nastolatka lub nastolatki? Lot Zapoznawczy w Symulatorze to gwarancja niesamowitego realizmu i niezapomniane uczucie prowadzenia samolotu pasażerskiego! Zostanie pilotem tej stalowej maszyny to doskonały podarunek zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety! Świetnie sprawdzi się jako upominek na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 20-minutową zabawę w symulatorze lotu, poprzedzoną krótkim przygotowaniem teoretycznym. Dla optymalnego wykorzystana możliwości symulatora minimalny wiek uczestnika wynosi 10 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SimFLIGHT

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Łukasz L.

jeden z najlepszych prezentów w moim życiu,cieszyłem się jak dziecko, bawiłem się świetnie i zdaje sie złapałem lotniczego bakcyla dzięki profesjonalnemu i życzliwemu podejściu Pana instruktora. Świetna robota!

Jacek

Odbyłem lot w symulatorze i jest to niesamowite wrażenie. Polecam wszystkim miłośnikom lotnictwa i nie tylko.... Przygoda warta przeżycia

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.