Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

214,99 zł

214,99 zł

O prezencie

Zawsze podziwiałeś pilotów i zastanawiałeś się jak to jest być odpowiedzialnym za lot? Twoim marzeniem jest poprowadzenie samolotu? Wznieś się w powietrze podczas Lotu Zapoznawczego w Symulatorze! Spełnij swoje marzenie o locie pasażerskim i zadbaj o bezpieczeństwo swoich pasażerów! Leć stalową maszyną do wybranego lotniska i sprawdź się jako pilot! Wybierz w jakich warunkach odbędzie się lot i baw się dobrze, na tym realistycznym symulatorze!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje lot zapoznawczy w symulatorze lotu. 

Ile czasu trwa lot?
Lot trwa około 20 minut.

Czy z prezentu mogą korzystać osoby niepełnoletnie?
Tak, lot w symulatorze mogą odbywać osoby niepełnoletnie. Dla optymalnego wykorzystana możliwości symulatora minimalny wiek uczestnika wynosi 10 lat.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla dzieci, prezent urodzinowy

Szukasz wyjątkowego przeżycia dla nastolatka lub nastolatki? Lot Zapoznawczy w Symulatorze to gwarancja niesamowitego realizmu i niezapomniane uczucie prowadzenia samolotu pasażerskiego! Zostanie pilotem tej stalowej maszyny to doskonały podarunek zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety! Świetnie sprawdzi się jako upominek na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się osoba obdarowana oraz osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 20-minutową zabawę w symulatorze lotu, poprzedzoną krótkim przygotowaniem teoretycznym. Dla optymalnego wykorzystana możliwości symulatora minimalny wiek uczestnika wynosi 10 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SimFLIGHT

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jacek

Odbyłem lot w symulatorze i jest to niesamowite wrażenie. Polecam wszystkim miłośnikom lotnictwa i nie tylko.... Przygoda warta przeżycia

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.