Kurs Sushi dla Dwojga | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
2 os.

395 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kultowe i najmodniejsze japońskie menu. Wszystko o sushi, sashimi, maki. Surowe ryby, krewetki, wodorosty, chrzan wasabi, sos sojowy oraz ryż. Ten kurs to nie tylko okazja aby nauczyć się jak przygotowuje się sushi, ale również czas spędzony w miłej i wesołej atmosferze przy wspólnym japońskim posiłku.

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przykładowe menu prezentu Kurs Sushi dla Dwojga: ryż, sashimi, maki, sushi, omlet japoński oraz deser w stylu sushi. Prezent Kurs Sushi dla Dwojga obejmuje wszystkie produkty i niezbędne narzędzia które są zapewnione na miejscu. Po przygotowaniu potraw można je od razu skonsumować. Prezent realizowany jest w grupach około 15 osób. Realizacja ma miejsce w restauracjach sushi, bądź szkołach gotowania.Opinie (3)

Krystyna Gregorczyk

Bardzo podobał nam się kurs , był profesionalnie przeprowadzony! Teraz sami robimy sushi w domu!

Justyna

Kurs Sushi odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze, poznaliśmy z mężem technikę przyrządzania sushi, a poza tym spędziliśmy miło czas, polecam kurs na prezent dla bliskiej osoby oraz na zwiększenie własnych umiejętności kulinarnych.

Jola

Kurs sushi dla dwojga w Katowicach - bardzo polecam, świetna atmosfera, sympatyczny prowadzący, naprawdę można się nauczyć robić sushi (sama robiłam już kilka razy a jestem totalnym laikiem w temacie), bez pośpiechu - można pytać, próbować, smakować.... Jestem bardzo zadowolona z kursu :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.