Kurs na Sternika Motorowodnego | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Kurs na Sternika Motorowodnego | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiasz sporty wodne, a uprawiając je czujesz się jak ryba w wodzie? Zostań profesjonalistą, korzystając z Kursu na Sternika Motorowodnego! Szkolenie podzielone jest na kilka etapów, aby w możliwie najlepszy sposób, przygotować Cię do egzaminu. Pierwszym etapem jest teoria online, z której możesz skorzystać zaraz po zapisaniu się na kurs. Kolejny etap to spotkanie w naszej pływającej bazie, gdzie powtórzysz sobie teorię. Czas na praktykę, podczas której będziesz pływał...tyle ile potrzeba, żebyś spokojnie czuł się prowadząc jednostkę wodną! Zakończeniem kursu jest egzamin wewnętrzny, który odbywa się na takim samym sprzęcie, na którym się szkoliłeś!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kurs na sternika motorowodnego, dla jednej osoby.

Ile czasu trwa przeżycie?
Kurs potrwa od 6 do 8 godzin.

Czy po kursie otrzymam patent sternika motorowodnego?
Aby otrzymać patent sternika należy zapisać się na osobny egzamin, kurs jest przeznaczony dla osób które chcą przygotować się do egzaminu.

Kurs na Sternika Motorowodnego sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ojca, prezent na imieniny

Szukasz emocjonującego przeżycia, które dodatkowo przyniesie bliskiej Ci osobie wymierną korzyść? Kurs na Sternika Motorowodnego to prawdziwe spełnienie marzeń o zostaniu kapitanem i możliwość pełnoprawnego prowadzenia łodzi! Idealny pomysł na prezent dla mężczyzny! Wspaniała okazja, aby całą rodziną pływać po wodach i jeziorach całej Europy! Przeżycie świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy lub urodzin!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

6-8 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Kurs obejmuje teorię i praktykę. Osoby które chcą uzyskać patent sternika motorowodnego muszą przystąpić do osobnego egzaminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.