JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs na Sternika Motorowodnego | Warszawa (okolice)

Kurs na Sternika Motorowodnego | Warszawa (okolice)


Serock
1 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiasz sporty wodne, a uprawiając je czujesz się jak ryba w wodzie? Zostań profesjonalistą, korzystając z Kursu na Sternika Motorowodnego!Szkolenie podzielone jest na kilka etapów, aby w możliwie najlepszy sposób, przygotować Cię do egzaminu. Pierwszym etapem jest teoria online, z której możesz skorzystać zaraz po zapisaniu się na kurs. Kolejny etap to spotkanie w naszej pływającej bazie, gdzie powtórzysz sobie teorię. Czas na praktykę, podczas której będziesz pływał...tyle ile potrzeba, żebyś spokojnie czuł się prowadząc jednostkę wodną! Zakończeniem kursu jest egzamin, który odbywa się na takim samym sprzęcie, na którym się szkoliłeś!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kurs na sternika motorowodnego, dla jednej osoby.

Ile czasu trwa przeżycie?
Kurs potrwa od 6 do 8 godzin.

Jakie uprawnienia otrzymam po kursie?
Po kursie, zdobędziesz następujące uprawnienia: Prowadzenie jachtów motorowodnych, bez ograniczenia w mocy, po wodach śródlądowych.
Prowadzenie jachtów motorowych, do 12m długości, po morskich wodach wewnętrznych i w strefie do 2 Mm od brzegu na otwartym morzu, w porze dziennej.

Kurs na Sternika Motorowodnego sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ojca, prezent na imieniny

Szukasz emocjonującego przeżycia, które dodatkowo przyniesie bliskiej Ci osobie wymierną korzyść? Kurs na Sternika Motorowodnego to prawdziwe spełnienie marzeń o zostaniu kapitanem i możliwość pełnoprawnego prowadzenia łodzi! Idealny pomysł na prezent dla mężczyzny! Wspaniała okazja, aby całą rodziną pływać po wodach i jeziorach całej Europy! Przeżycie świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy lub urodzin!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

6-8 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana otrzyma następujące uprawnienia: prowadzenie jachtów motorowodnych bez ograniczenia w mocy po wodach śródlądowych prowadzenie jachtów motorowych do 12m długości po morskich wodach wewnętrznych i w strefie do 2 Mm od brzegu na otwartym morzu, w porze dziennej. Posiadając patent sternika motorowodnego możesz pływać również zagranicą. Jest to dokument międzynarodowy. Uprawnienia będą ważne przez całe twoje życie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.