JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Kitesurfingu "Kite Starter" dla Dwojga | Trójmiasto (okolice)

Kurs Kitesurfingu "Kite Starter" dla Dwojga | Trójmiasto (okolice)


Chałupy
2 os.

2100 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2100 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie aktywnie spędzać czas? Chcecie rozwijać wspólne zamiłowanie do surfingu? Wznieście się na wyższy stopień swoich umiejętności i spróbujcie swoich sił w Kursie Kitesurfingu "Kite Starter" dla Dwojga! Szkolenie to zapozna Was z zasadami działania latawca, unoszącego się nawet do 25 metrów nad Wami. Skontrolujcie go, by mknąć po wodzie z niebywałą prędkością. Poczujcie wielkie emocje, towarzyszące fanom sportów wodnych! Już czas zdobyć fale wśród urzekających promieni słonecznych i mocnych wrażeń!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Odbędziecie profesjonalny i wielogodzinny kurs kitesurfingu, ucząc się pływać na desce z latawcem w towarzystwie instruktora. Przygotujcie się na potężną dawkę adrenaliny. Do odbycia sesji potrzebne są dobre warunki atmosferyczne (brak silnego wiatru, opadów i burzy).

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Kurs Kitesurfingu "Kite Starter" to aż 11 godzin nauki tego ekscytującego sportu! Idealnie na początek swojej surferskiej podróży.

Czy z kursu mogą również korzystać osoby niepełnoletnie?
Tak, do uczestnictwa w kursie wymagane jest jedynie ukończenie 13. roku życia! Osoby niepełnoletnie muszą jednak pozostać pod opieką osoby pełnoletniej.

Kurs Kitesurfingu "Kite Starter" dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla przyjaciół, upominek dla pary

Szukasz wymarzonego prezentu dla pary? Podaruj jej ekscytujące wrażenia za sprawą Kursu Kitesurfingu "Kite Starter", a tym samym wykaż się swoją oryginalnością i zachęć ich do podjęcia nowych wyzwań! Niech zrobią coś szalonego z okazji zbliżających się urodzin! To również idealny prezent dla Twojego mężczyzny, uwielbiającego ekstremalne wrażenia! Odważ się przeżyć wspaniałą przygodę razem z nim i zdobyć nowe umiejętności! Podaruj wyjątkowe chwile na Walentynki, Dzień Ojca i święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chałupy

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

11 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 13 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna. Szkoła czynna od 1 czerwca do 10 września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.