Jazda Śnieżnym Quadem | Wrocław

1 2 3 4 5 (0)

Jeżeli myślisz, że psi zaprzęg lub skuter śnieżny to jedyne sposoby pokonywania trudnego, zaśnieżonego terenu, to z pewnością nie słyszałeś o snow-safari! Przygotuj się na przeprawę po bezdrożach Gór Kaczawskich na śnieżnym quadzie. To niesamowita maszyna, która zamiast kół posiada śnieżne gąsienice. Odpal silnik i przekonaj się jak poradzisz sobie ze śnieżnym puchem i trudnym terenem. Jazda tym niepowstrzymanym pojazdem to prawdziwe wyzwanie, ogromne emocje i mnóstwo adrenaliny! Kiedy inni będą zjeżdżać po śniegu na snowboardzie lub nartach, Ty pokonuj zaspy i pnij się pod górę! Tutaj nie ma pasów bezpieczeństwa, więc trzymaj się mocno!

Nie masz pomysłu na prezent na walentynki dla mężczyzny? Jazda Śnieżnym Quadem to pomysłowy upominek dla każdego fana motoryzacji. Ten ciekawy podarunek wprawi w zachwyt każdego mężczyznę. Potrzebujesz więcej inspiracji? Szukasz gotowych prezentów? Sprawdź nasz katalog marzeń i zobacz nasze cudowne prezenty!


Miejsce realizacji

Wrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Sportowe obuwie.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent jest realizowany w okresie od grudnia do marca. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje instruktaż i samodzielne prowadzenie pojazdu, jazdę po trudnym terenie. Góry Kaczawskie (Wojcieszów) i okolice Wrocławia


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje