(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Ferrari F458 Italia (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności
0.0 0 Opinii

Jazda Ferrari F458 Italia (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


15+ miast (Poznań, Kraków, Łódź i inne...)
1 os.
Voucher ważny do: 2025-02-20
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1019,00 zł

1019,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Marzysz o wielkiej motoryzacyjnej przygodzie? Jesteś fanem bądź fanką sportowych samochodów, które aż proszą się, by sprawdzić, co skrywają pod maską? Zapraszamy na Jazdę Ferrari F458 Italia (2 okrążenia)! Ponad 600 koni mechanicznych pozwala rozwinąć prędkość 100 km/h w zaledwie 3,5 sekundy! Te niebotyczne możliwości możesz sprawdzić na profesjonalnym torze, stworzonym do szybkiej jazdy. Wybierz dogodną lokalizację i sprawdź, jak to jest prowadzić Ferrari! Spróbuj pobić rekord toru i przekonaj się, czy drzemie w Tobie kierowca rajdowy. Udanej zabawy!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Czy jest możliwość nagrania przejazdu?
Tak, na miejscu można dokupić film z przejazdu. Film w postaci linku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail.

Jazda Ferrari F458 Italia sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na urodziny, prezent dla taty

Nietrudno sobie wyobrazić zachwyt faceta, który na prezent urodzinowy dostaje Voucher, gwarantujący Jazdę Ferrari F458 Italia. Reakcja mężczyzny na taki podarunek w 90% przypadków będzie porównywalna z zachwytem kilkuletniego chłopca. Ponieważ każdy mężczyzna ma w sobie coś z dziecka, spełniając marzenia, które towarzyszyły mu w młodym wieku, zrobisz mu niezapomniany prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

15+ miast (Poznań, Kraków, Łódź i inne...)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez wykonawcę terminach. Wymagana akceptacja regulaminu wykonawcy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Motoryzacyjne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.