eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI | Wrocław (okolice)

5.0 1 Opinii

Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI | Wrocław (okolice)


Krzywa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

419,99 zł

419,99 zł

O prezencie

Chciałbyś osobiście przetestować możliwości samochodu sportowego, posiadającego niemalże status legendy? Basowy pomruk silnika i zapach spalin przyprawiają Cię o przyjemne ciarki na całym ciele? W takim razie Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź moc sportowego samochodu z napędem na cztery koła i poczuj jak buzuje w Tobie adrenalina! Emocje, które obserwujesz zazwyczaj u kierowców rajdowych tym razem poczujesz na własnej skórze!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Będziesz miał okazję poprowadzić klasyczne SUBARU WRX STI. Łącznie pokonasz dystans 7 okrążeń- 6 z nich jako kierowca oraz jedno jako pasażer (przygotuj się na ostrą jazdę- instruktor pokaże Ci to tak naprawdę potrafi ta bestia o mocy blisko 300 koni mechanicznych!).

Czy przed jazdą odbywa się szkolenie?
Osoba obdarowana zostaje poinstruowana przed rozpoczęciem jazdy o szczegółach koniecznych w prowadzeniu auta oraz o zasadach bezpieczeństwa. Następnie udaje się na tor i pokonuje wyznaczony odcinek.

Czy wiesz, że...
Skrót WRX oznacza „World Rally Experimental” i nawiązuje on do sportowych korzeni samochodu, natomiast STI oznacza „Subaru Tecnica International”, czyli nazwę jednostki firmy, która przygotowuje auta Subaru do udziału w rajdach.

Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI | Wrocław 
sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny który marzy żeby zasiąść za kierownicą sportowego auta. Taka jazda to również wymarzony prezent gwiazdkowy dla każdego mężczyzny lubiącego adrenalinę! Intensywność przeżyć podczas jazdy sprawi, że zapamięta ten prezent na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Dystans 7 okrążeń klasycznym SUBARU WRX STI (2017). Przejazd składa się z 6 okrążeń za kierownicą Subaru oraz 1 okrążenia pokazowego w roli pasażera - rajdowa jazda z instruktorem.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje łącznie 7 okrążeń- 6 okrążeń za kierownicą plus 1 okrążenie co-drive, na miejscu pasażera, u boku profesjonalnego instruktora. Przed dokonaniem rezerwacji na platformie należy skontaktować się mailowo z wykonawcą w celu uzyskania informacji na temat najbliższych wolnych terminów realizacji (adres e-mail: marcin@jazdasubaru.pl


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

JAZDASUBARU.PL

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Mariusz

Fajna fura, adrenalina, prędkość. Bardzo fajny prezent, polecam!

Zobacz inne propozycje