Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji

1 rok ważności
5.0 1 Opinii

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-06-23
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

849,00 zł

849,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Kochasz motoryzację i rozpoznajesz samochody po brzmieniu silnika? Więc tym bardziej wiesz, co Cię czeka z Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio! Wsiądź za kierownicę jednego z najbardziej rozpoznawalnych sportowych aut świata i wykręć na torze swój życiowy rekord! Przekonaj się, jak szybkie może być tętno, gdy wyciskasz z auta wszystko, co tylko możesz. Ta przejażdżka dostarczy Ci odpowiednią dawkę adrenaliny i sprawi, że zapamiętasz ją na długi czas!

Jakim modelem odbędzie się przejazd oraz jakie są jego parametry techniczne?
Model Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Nadwozie: 4-drzwiowe Sedan, napęd: tylnia oś, silnik: V6 TwinTurbo 2891 cm3, moc maksymalna: 510 KM przy 6500 obr/min, prędkość maksymalna: 307 km/h, 0 - 100 km/h: 3,9 s.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji sprawdzi się jako prezent dla chłopaka, który pozwoli mu spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. Trudno będzie znaleźć lepszy prezent, który zaskoczy go w dniu urodzin.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 1 Opinii

Dawid Grzanka

Kontakt i organizacja bardzo dobra, pomimo tego że zmieniałem termin rezerwacji. Na miejscu wszystko można łatwo znaleźć. Pomocna obsługa. Wszyscy sympatyczni. Starali się, żebym miał maximum frajdy i tak było. Polecam.

Zobacz inne propozycje